Řeč těla říká u mužů opravdu hodně: Pokud dělá toto nenápadné gesto, je to znak toho, že vás zbožňuje

Někdy neverbální komunikace řekne víc, než ta klasická. Pokud si nejste jistá, zda váš vysněný "Pan Božský" opravdu touží po vás, máme pro vás tipy, jak to zjistíte během pár vteřin.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pokud si nejste úplně jistá, zda se skutečně líbíte muži, po kterém už se déle díváte, víme jak to velmi snadno zjistíte. Někdy už totiž malé náznaky řeknou velmi mnoho. Podívejte se spolu s námi, na co byste se měly zaměřit, když chcete vědět jak na tom opravdu jste.

Nepřehlédněte: Ženy prozradily, jakým kuriózním způsobem přišly o panenství: Některé příběhy vás pobaví...

Řeč těla je snadno čitelná

Nejen smích, točení vlasů, nebo naklánění hlavy do strany, prozrazuje, že někomu nejste lhostejná. Pokud má o vás chlap opravdový zájem přichytíte ho i při něčem jiném. Když sedí nebo stojí naproti vám a přitahujete ho, touží po vás, jen nemá odvahu vám to říci, automaticky nohy i tělo nasměruje vždy směrem k vaší osobě, přičemž jeho nohy zůstávají roztažené a špičky směřují ven. Hrudník má narovnaný a navíc si tehdy velmi často upravuje obleční. Tento nenápadný projev sympatií totiž ovlivňuje naše podvědomí, takže ho ani nedokážeme nevědomě zpracovat.

Nepřehlédněte: Co všechno se dá použít pro lepší sex? Lidé již sáhli po opravdových kuriozitách

Jednoduché projevy náklonnosti, které vždy zaberou

Když mu chcete dát najevo i vy, že se vám líbí, stačí když si osvojíte pár projevů náklonnosti, které nikdy nezklamou a zná je dobře každý muž. Dotykem do svých vlasů, usmějte se ně něj, nebo se ho letmo dotkněte. Věřte, že pochopí velmi rychle o co jde. Právě nenápadné gesta jsou opravdu velmi sexy a dokáží v začátcích vztahu skutečně malé zázraky.

Nepřehlédněte: Jak zjistíte, že jste dobrá v sexu? Pomůže vám k tomu také těchto pět důvodů

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..