Nejlepší přítelkyně se mi snažila rozbít vztah: Myslela jsem si, že jde po mém muži, pravda byla jiná

Lýdia věděla o mém soukromém životě všechno. Absolutně jsem jí důvěřovala a proto byla první, které jsem mého nového přítele, Filipa, představila. Pak udělala za mými zády něco, co mě utvrdilo v tom, že ho chce i ona. Všechno však bylo zcela jinak.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nového přítele jsem chtěla představit nejdříve své přítelkyni Lýdii.

Naše známá Elena nám vyprávěla příběh, v níž hlavní roli sehrála i její nejlepší přítelkyně a nový přítel. Její nejlepší přítelkyně Lýdia byla její důvěrnicí již roky od vysoké školy, kde spolu bydlely na koleji. Dohromady toho dokázaly mnoho. "Měla jsem obrovskou radost, když jsem začala chodit s Filipem, který se zdál jako ten nejideálnější muž pro mě. O to víc jsem chtěla, aby si někoho našla i Lýdia, protože už celá léta je sama a muže jaksi odmítá. Nicméně vždy jsem měla pocit, že je v tom ještě něco, ale respektovala jsem, že si to chce nechat pro sebe," říká na úvod Elena.

Přítelkyně reakce na Filipa mě překvapila

Samozřejmě, že Lýdia byla první, kdo měl tu čest se s Filipem seznámit oficiálně. Na jejich vzájemném prvním společném setkání si však Elena nevšimla ničeho, jen rozpaky, ale to bylo pro ni přirozené. Skutečně zvláštní věc se stala, když se Elena ptala Lýdie, co říká na Filipa, o samotě. Její reakce ji však zcela překvapila, až zarmoutila. "Prý by se sním měla okamžitě rozejít, protože na první pohled jí na něm něco nesedí. Prý to není dobrý člověk a jen si s ní zahrává. Snažila jsem se ho obhajovat, ale marně. Pak jsem se i urazila a odešla, protože jsem to samozřejmě brala jako, že mi ho nechce dopřát. Že mi nechce dopřát zasloužené štěstí. Dobře ví, že před ním jsem to s muži neměla ani já právě růžové," objasňuje Elena.

Mohlo by vás zajímat: V mém vztahu bylo vše v pořádku, dokud se do toho nezapletla třetí osoba: A nebyla to milenka

Potom jsem přistihla ty dva v důvěrném rozhovoru se slzami

Na druhý den se rozhodla Elena přítelkyni navštívit a byla svědkem něčeho velmi zvláštního. Před vstupem do paneláku, kde Lýdia bydlela, viděla ji a svého Filipa. "Moje nejlepší přítelkyně měla slzy v očích a Filip ji držel za rameno a jakoby se jí omlouval. Nejdříve mě to vyvedlo z míry, pak jsem bez váhání k těm dvěma přiběhla a místo něj jsem přímo obvinila Lýdii, zda jí jde o to, aby mi rozbila vztah, aby si Filipa urvala pro sebe. Jim dvěma jsem nenechala žádný prostor k vysvětlení a hned jsem i odešla. Když pak Filip přišel ke mně domů a domáhal se vysvětlení, pustila jsem ho dovnitř s tím, že mi je jasné, že to byla Lýdia, která po něm vystartovala, ačkoli se dušovala, že je to špatný a nevhodný muž pro mě. On mě však celkem překvapil, když řekl, že pravda je zcela jiná a s Lýdií se znali už před výškou," popisuje vývin tehdejších událostí Elena.

Čtěte také:Porovnání tekutých make-upů s cushion: Jak dosáhnete sjednocené pleti a vykonturování obličeje?

Pravda byla mnohem složitější a bolestnější

Nakonec Elena zavolala, aby přišla i Lýdia a aby jí vše spolu oba vysvětlili. Pravda byla však pro ni skutečně šokující. Prý spolu před nástupem na výšku prožili nějaký letní flirt. Lýdia zůstala v té době těhotná a chtěla si dítě nechat. Jenže, Filip se lekl a nepřímo jí tehdy naznačil, že na dítě není ani jeden z nich připraven a mezi nimi to byl jen flirt a ne vážný vztah. Přesvědčil ji, že oba mají před sebou vysokou školu a celý život a mít dítě do plánů obou vůbec nezapadá. Nakonec s ní absolvoval potrat, o kterém kromě nich dvou nikdo nevěděl a po tomto se jeden druhému vyhýbali.

Nepřehlédněte: Svedla jsem ženatého šéfa: Když se to dozvěděla jeho žena, řekla mi něco, co jsem nedokázala jen tak hodit za hlavu

Dodnes nevím, jak reagovat a co udělám

"Potom potkal mě, prý je do mě skutečně zamilovaný. Lýdia se zase přiznala, že když ho po letech viděla, vše se jí vrátilo i hněv z toho, že ji tehdy nepodpořil, a že nakonec se nechala přemluvit na potrat, kterého neustále lituje. Když jsem je viděla spolu, prý se velmi omlouval, a že to rozhodnutí o potratu i on litoval už tisíckrát, proto plakala. Vše do sebe zapadalo, ale já skutečně po takovém vývinu událostí absolutně nevěděla, jak reagovat. Na jedné straně rodící se láska k Filipovi, na straně druhé zklamání z něj, ale i soucit s přítelkyní, kterou jsem podezřívala, že mi ho chtěla přebrat ....," vyprávěla nám Elena, která se stále nerozhodla, zda dá Filipovi druhou šanci. Ačkoli by to možná i chtěla, neumí si představit jak by na něj reagovala Lýdia, o kterou také nechce přijít. Takže se ocitla v začarovaném kruhu a stále přemýšlí, co udělá. Nicméně plánuje si popovídat i s Lýdií o samotě...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..