První podzimní přípravy: Módní experti se shodli na klíčových stylech, které ovládnou letošní podzim

Léto se nám pomalu, ale jistě chýlí ke konci, a proto je více než správná doba na to, abychom se spolu s módními experty připravili na nadcházející podzim, který nás čeká již brzy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zvířecí vzory zas a znova

Upřímně řečeno, jsou zvířecí vzory nějaká novinka? Ne! Budou tuto sezónu opět nezbytností? Jednoznačně! Pokud jste tak ještě dosud neučinily, vpusťte do svých šatníků všechny stylové členy zvířecí říše. Vykročte do světa městské džungle ve vzoru leoprada, tygra, Pythona či jakéhokoliv jiného zvířete. Budete in!

Vidíš mě? Nevidíš mě?

Průhledné šaty si našly cestu z Instagramu do ulic. Příchodem podzimu tento trend nijak nezpomalí. Průhledné materiály vidět na všech módních kousků a zahalit (či odhalit?) se do něj můžete od hlavy k patám. Proto pokud vám chybí odvaha na průhledné šaty, zkuste tento aspekt zakomponovat do rukávů či dokonce elegantních ponožek ve stylu Prada.

Nepřehlédněte: Pantofle podle nejnovějších trendů: Nazujte si je na nohy a ciťte se v nich celé léto jako v bavlnce

Nezanedbatelná výška

Samozřejmě, kotníkové boty jsou jádrem botníku každé ženy. Na podzim však mírně ustoupí do pozadí na úkor odvážnějších vyšších kozaček. Návod na to, jak najít ty pravé je jednoduchý. Čím minimalističtější vzhled, tím lépe!

Nová geometrie

Po letních tečkách přicházejí podzimní kostky. Věnujte pozornost novým způsobem, jak tento nesmrtelný vzor v této sezóně kontrolovat. Garantujeme vám, že ho uvidíte všude. Nejsnazší způsob, jak s ním začít je kostka v jednoduché barevné paletě.

Přečtěte si také: Talentovaná Markéta Dlouhá Márová: Cestování a potápění ji inspirovalo k vytvoření unikátních šperků

Džíny ještě pohodlnější

Pokud jste skalním fanouškem oblíbených skinnies, tento trend si asi neosvojíte. Na druhou stranu, pro skupinu dam, které se nebrání myšlence vklouznutí do džínoviny, která je pohodlnější, uvolněnější, a která rozhodně přitahuje pozornost, máme dobrou zprávu. Na podzim si totiž přijdete na své! Baggies z osmdesátek vytvářejí pohodlnou podzimní siluetu, kterou si zamilujete.

Malé, menší, nejmenší

To, co začalo modelem Le chiquito od jedné z momentálně nejvychytanějších značek Jacquemus, k překvapení mnohých, stále neskončilo. A na nadcházející podzim ani neskončí! Trend micro bags, jakkoli matoucí, protože jakoby přestal splňovat hlavní účel kabelky jako takové, se totiž svou roztomilostí probojoval do čela podzimních doplňků.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..