Zendaya je naše nová módní ikona. Toto jsou její nejlepší outfity

Mladičké Zendaye je 22 let a její kariéra roste závratnou rychlostí. Zatímco jiní obdivují herecké vlohy, zpěv či tanec, my jsme se do ní zamilovaly pro její skvělý vkus.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Něžná Afroameričanka si svou přirozenou krásou okamžitě získala pozornost celého světa. Za povšimnutí však určitě stojí i její styl, který vždy zaručí, že na červeném koberci zastíní všechny kolem. Že nevíte, kdo Zendaya je?

Nepřehlédněte: Jennifer Aniston přichycena s novým mužem: Kdo je pan záhadný, ke kterému měla blízko během večeře s přáteli?

1. Zendaya Maree Stoermer Coleman se narodila v Oaklandu v Kalifornii a má pět nevlastních sourozenců.

2. Jako spousta jiných jejích hereckých předchůdců i Zendaya začínala v dětství na Disney Channel, kde hrála spolu s Bellou Thorne.

3. Od dětství hrála, zpívala a tančila. Než se stala herečkou, snila o kariéře učitelky, podle vzoru své mámy. Právě máma je dodnes její největší vzor.

4. Jméno Zendaya znamená v překladu z afrického jazyka Bantu "vzdávat dík".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Zendaya (@zendaya),

 

Nepřehlédněte: Královna outfitů Meghan Markle přestřelila: Tímto detailem si vysloužila vlnu kritiky

5. Zendaya je také skvělá zpěvačka a tanečnice. Všechny tři své talenty naplno předvedla v muzikálu The Greatest Show po boku Hugha Jackmana a Zaca Efrona.

6. Zendayu můžeme nejnověji vidět v pokračování komiksového příběhu Spider-Man.

7. Je vegetariánka a ve volném čase aktivně bojuje za lepší práva zvířat.

8. Když má volno, nejraději zůstane doma a sleduje televizi. Její nejoblíbenější seriál je Zákon a Pořádek.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Zendaya (@zendaya),

 

9. Její nejbližší přátelé ji údajně kamarádsky přezdívají "Velká hlava". Ačkoli to nezní zrovna mile, Zendaya tvrdí, že díky přátelům a rodině zůstává nohama pevně na zemi.

10. Momentálně je údajně svobodná. V minulosti randila s hercem Trevorem Jacksonem a Tomem Hollandem, jejím hereckým partnerem z filmu Spider-Man.

Nepřehlédněte: Princezna Diana nosila kousky, které se opět vracejí do módy: Všimněte si na ní outfitů, které jsou dnes IN

Foto:
Profimedia
Zdroj:
TJ

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..