Sbalila jsem otce své nejlepší kamarádky. Dnes si přeji, abych měla stroj času

Petřin obdiv ke Kristýninumu otci byl nejdříve platonický, později však přerostl do něčeho mnohem vážnějšího. Jejich tajné noční flirty tajili před celým světem, ale zejména před jeho dcerou Kristýnou, Petřinou nejlepší kamarádkou.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kristýna byla o tři roky mladší než já a poznaly jsme se v dramatickém kroužku. Když jsem odešla na vysokou školu mimo našeho města, na chvíli jsme se vzdálily, ale jakmile Kristýna odmaturovala, naše cesty se opět spojily v hlavním městě. Její rodiče byli rozvedení a Kristýna žila s mámou, takže jejího otce jsem nikdy nepotkala, ale když přišla na vysokou školu, začala bydlet u otce.

Nepřehlédněte: Z reálného života: Mámou jsem se stala už v 16 a tímto vším jsem si musela projít, ale neměnila bych

Začal se mnou flirtovat

Poprvé jsem Petra potkala, když jsme se měly u Kristýny připravovat na párty. Otevřel mi dveře a mně se téměř podlomila kolena. Nikdy bych neřekla, že Kristýny otec může být tak sexy! Měl jen 40 let, byl vysportovaný, tmavý, na bradě mu rostlo strniště. Když mě spatřil, změřil si mě od hlavy k patě. Od té doby jsem na něj nemohla přestat myslet. Začala jsem si hledat záminky, jak být co nejvíce v jeho blízkosti a stále více jsem měla pocit, že Petr si mou přítomnost náramně užívá. Dokonce se mnou začal potají flirtovat.

To já jsem jako první překročila hranici

Přišel další víkend a já jsem měla spát znova u Kristýny, abych jí pomohla připravit se na těžkou zkoušku. Petr nebyl celý ten čas doma a začala jsem se bát, že vůbec nepřijde. Prý spí u své nové přítelkyně. Byla jsem zklamaná, ale soustředila jsem se na Kristýnu, kterou jsem v poslední době dost zanedbávala. Když jsme se doučily, otevřely jsme si láhev bílého vína a povídaly jsme si na terase. Pár sklenic vína nás celkem sundalo, tak jsme se vydaly do postele.

Nepřehlédněte: Na služební cestě jsem poznala jednoho muže: Přestože jsem vdaná, měla jsem co dělat, abych odolala

Uprostřed noci jsem se probudila na štrachání klíčů ve dveřích. Poslouchala jsem, jak se Petr vyzouvá, svléká si kabát a odchází do koupelny. Byla jsem zřejmě ještě trochu opilá, protože dokud se sprchoval, rozhodla jsem se ho ve sprše překvapit. Potichu jsem vyšla z pokoje, vešla jsem do koupelny a svlékla jsem se. Když mě spatřil, nejdříve od překvapení ztuhl, ale hned vykročil ke mně a začal mě líbat.

Hra na schovávanou

To, co následovalo potom, byl nejkrásnější, nejvíc vzrušující zážitek v mém životě. Z koupelny jsme se přemístili do jeho ložnice a nad ránem jsem se v euforii vrátila do Kristýnina pokoje. Ráno jsme se tvářili, jako by se nic nestalo.

Petr se nabídl, že mě odveze domů. Dohodli jsme si další tajné setkání v hotelu. Petr mě poprosil, abych o tom neříkala jeho dceři, prý by ji to rozhodilo. Zvláštní, to bylo poprvé, co jsem si vzpomněla na svou nejlepší kamarádku.

S Petrem jsem se setkávala třikrát týdně a chodívali jsme spolu do hotelu, aby nás Kristýna nenachytala. Po pár měsících jsem začala Petrovi naznačovat, že bychom o nás měli Kristýně říci, abychom mohli svůj vztah formálně tvořil a začít si plánovat budoucnost, ale on o tom nechtěl ani slyšet ... Dnes už vím proč.

Bublina splaskla

Jednoho dne jsem se setkala s Kristýnou v baru a ona nešťastně klesla na židli s větou: "Můj otec se jde zas ženit. Jeho frajerka čeká dítě."

Trvalo mi tři sekundy, abych pochopila, o co jde. Najednou jsem si všechno spojilo. Tajné schůzky v hotelu, tajné telefonáty, striktní harmonogram setkávání, to, že se se mnou nikdy neobjevoval na veřejnosti - v restauracích, kině, zkrátka nikde. To nebylo proto, aby ochránil svou dceru, to bylo proto, že jsem byla jen jeho milenka a nikdy se mnou neplánoval budoucnost. V tom baru jsem se před svou nejlepší kamarádkou sesypala, zavolala jsem před ní jejímu otci a vynadala mu do telefonu, jaký je to hajzl. Řekl mi jen, abych nevyváděla a že s takovým nevyzrálým dítětem, jako jsem já, se už nemůže setkávat.

Kristýna se na mě nechápavě dívala a já jsem se rozhodla přiznat se jí. K tomu, že jsem půl roku spávala tajně s jejím otcem. A nejen to. Že jsem do jejího otce beznadějně zamilovaná a on mi právě zlomil srdce.

Nepřehlédněte: Pod povrchem nevěry: 3 důvody, proč muži v těchto znameních nejčastěji v začátcích vztahu podvádějí

1 tajný románek = 3 rozbité vztahy

Kristýna mi vynadala, že jsem bezcitná egoistka, přerušila se mnou jakýkoliv kontakt a když se náhodou setkáme na ulici, tváří se, že mě nevidí. Od spolužaček vím, že Kristýna se od otce přestěhovala. A jemu se před časem narodilo dítě. Vím to, protože jsem je jednou viděla s jeho partnerkou s kočárkem. On hrdě jednou rukou tlačil kočárek a druhou držel za ruku ji. A já?

Věřila jsem, že jsem našla osudovou lásku a místo toho jsem přišla o nejlepší kamarádku, o hrdost i o muže. Občas si přeji, abych měla stroj času, abych nikdy nevešla tehdy v noci do jeho koupelny.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
TJ

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..