Změňte své bydlení k nepoznání: Originální tapety udělají ve vašem interiéru zázraky

Necítíte se na velké předělávky, ale vaše bydlení si přímo zoufale žádá čerstvý závan stylu. V kurzu jsou opět tapety, které více nenesou nálepku "retro".

ZDROJ: BOCADOLOBO.COM
ZDROJ: BOCADOLOBO.COM

Tapety patří k dalším trendům, které zažívají masivní comeback! Ty vytvářejí pozoruhodné pozadí vašemu domovu, které mu dodávají jedinečnou osobnost. Potisk tapet má schopnost změnit atmosféru každé místnosti. Ať už bude její hlavní postavou nebo decentním doplňkem. Tapeta dodá vašemu bydlení jedinečný styl. Květinové, geometrické nebo vintage, výběr závisí na vašem vkusu.

Nepřehlédněte: Zahradní party se neobejde bez originálních detailů: Skvělé nápady, kterými překvapíte své přátele

Tropická atmosféra

Tropické vzory exotických rostlin a džungle jsou letos velkým trendem. Nejen v módě, grafickém designu, ale i interiérovém designu. Tapety s tímto vzorem pozvednou vaše bydlení a váš domov dostane permanentní dovolenkové vibes. Není to však nic pro utažený povahy. Tento motiv je pořádná divočina!

Retro nálada

Ano, v úvodu jsme zmínily, že tapety více nenesou přívlastek retro. Jedním dechem dodáváme, že jen do momentu, dokud se pro to nerozhodnete. Rozkošní retro plameňáci v jemné růžové barvě dodávají interiéru teplo a život. Vyniknou na hlavní stěně v obývacím pokoji nebo jídelně.

Zlaté časy

Glamour look se v interiérovém designu těší mimořádně velké oblibě. Primárním kovem je zlato, které dodává interiéru podmanivý lesk. Glamour styl se prostě musí lesknout! Proč nejcennější kov nezakomponovat do interiéru právě pomocí tapety?

Přečtěte si také: Zařiďte si svůj interiér podle typu osobnosti: Vaše vnímání se zlepší díky správně zvoleným barvám!

Svět jako na dlani

Jste milovníkem cestování a také se ve svém domově chcete cítit světově? Tapeta s vyobrazením mapy světa bude pro vás nejen krásným stylovým doplňkem interiéru, který nazýváte domovem, ale i vaší inspirací k dalším cestovatelským zážitkům.

V hlavní roli geometrie

Na zakrytí svých fádních stěn můžete využít i monochromatické pruhy s vysokým kontrastem. Černo-bílá kombinace je nesmrtelná, ale takto "oděné" stěny jsou pro interiér mimořádně silným akcentem. Zkusit proto můžete pruhy v jemnějších odstínech působících tón v tónu, které budou stejně trendy.

Foto:
BOCADOLOBO.COM
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..