Co na srdci to na jazyku: Těchto 5 věcí byste muži nikdy neměly říci nahlas

Existují věci, které muži nejenže nechtějí poslouchat, ale vy byste jim je ani neměly za žádných okolností říci. Ať se děje cokoliv. Tušíte, o které se jedná?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ačkoliv někdy se vám určitá slova tlačí na jazyk, přece jen byste je spíše měly zadržet. Je totiž nepsané pravidlo pěti věcí, které byste mužům nikdy neměly říct nahlas.

Mohlo by vás zajímat: Za život v luxusu neváhala opustit svého muže s dcerou: Toto byl zlomový moment, který vše spustil

1. Kdyby si vydělával více ...

Toto je opravdu velmi citlivá téma pro každého chlapa. Muži totiž v sobě mají někde zakořeněné, že právě oni jsou živitely rodiny. A pokud jim takovou větu řekne žena, kterou milují, dotkne se to jejich ega více než předpokládáte.

2. Ten tvůj kamarád je ale šikovný!

Ano, právě mužské ego je mimořádně křehké a zranitelné. V případě, že svému partnerovi poskytujete méně pozornosti a pochavaly jakou by očekával, ale přitom opěvujete kamarády z vašeho okolí, je to problém. A zcela zásadní. Zkuste si to představit v opačném pojetí, nic příjemného, že?

3. Skutečně chodíš do toho fitka?

Pokud se vaše polovička rozhodla udělat něco pro svůj vzhled, ale výsledky nejsou viditelné okamžitě, v žádném případě, nemějte ani jen úsměvné otázky, či poznámky tohoto typu. Nejenže ho to může demotivovat, ale dotknete se i jeho nitra.

Nepřehlédněte: Svět je skutečně malý: Na dovolené jsme s mužem vyrazili na nudapláž, musela jsem mu zatajit, koho jsem tam uviděla

4. Ty opravdu neumíš nic zařídit

Věci, které se bezprostředně dotýkají sebevědomí vašeho drahého, byste zkrátka měly ze svého slovníku vyloučit. I když jste v organizaci mnohem schopnější než on, nemusíte mu to dennodenně připomínat. A už vůbec ne, tímto způsobem.

5. Ty už opravdu jsi?

Uf, toto je kapitola sama o sobě. Přestože vám taková poznámka možná sem tam ujede, nemělo by se to stávat. I v případě, že jste očekávaly dlouhé milostné dobrodružství. Zakousněte se do jazyka a mlčte jako ryba. Tedy v případě, že chcete, aby váš vztah vydržel.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..