Jóga v podání česko-slovenský krásek: Díky jakým druhům se udržují ve formě?

Jóga je jedním z největších fitness trendů za poslední roky. Propadly jí i známé tváře Česko-Slovenského showbyznysu.

ZDROJ: INSTAGRAM.COM/ERIPALKO
ZDROJ: INSTAGRAM.COM/ERIPALKO

Monika Marešová

Manželka Leoše Mareše je velkou milovnicí sportu jako takového. Na své figuře poctivě pracuje po celý rok. Kromě běhání a posilovny s oblibou zahrnuje do své fitness rutiny i jógu. Konkrétně hot jógu. I když jde o náročný druh cvičení, má hned několik benefitů. A to nejen pro tělo, ale i na vaši pleť či psychiku. A při pohledu na jednu z nejstylovějších osobností z Čech je jasné, že tento druh jógy je velmi efektivní.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova),

 

Dara Rolins

Známá zpěvačka cvičí jógu už několik let. V podstatě jí propadla ještě před tím, než se stala populární i v našich končinách. Miluje ji po všech stránkách. Velmi často si zve osobní lektorku k sobě domů. Dara vyhledává rovnováhu a preferuje takové formy tohoto cvičení, které dostanou do kondice tělo i mysl. Takové spojení nabízí například Hatha jóga.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 

Mohlo by vás zajímat: Sexy kráska dokázala po porodu zhubnout neuvěřitelně rychle: Její každodenní fitness rutinu zvládnete i vy

Zuzana Stráská

Maminka a modelka agentury Elite Praha Zuzana Stráská také podlehla tomuto fitness trendu. Pokud má čas, ráda si zajde na lekce Jivamukty jógy - které jsou spojením dynamičtější jógy a zpěvu. Tento druh je ideální pro každého, kdo chce zpevnit své tělo, ale také dokonale pročistit svou mysl. Není tak náročná a zlvádnete ji, i když jste dosud na žádné józe nebyly.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Zuzana Straska (@zuzanastraska),

 

Dominika Kuchařová

Sympatická bruneta, která také patří mezi naše známé modelky, propadla józe natolik, že se jí věnuje každou volnou chvíli. Často absolvuje různé kurzy v dalekém zahraničí. Dominika preferuje hlavně Ashtanga jógu, která je velmi náročná. Ale pokud se jí začnete věnovat naplno, dokážete změnit vaši figuru k nepoznání. Cvičení je velmi silové a poměrně dynamické.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílel uživatel @dominikakucharova,

 

Mohlo by vás zajímat: Cviky pro sexy kulatý zadeček do léta: Přestaňte se vymlouvat a začněte ještě dnes!

Denisa Dvořáková

I Denisa Dvořáková ví, že se musí neustále udržovat v dobré kondici. Za její záviděníhodnou postavou stojí HIIT Trénink, který je směsí fitness, kardia a jógy. Není to jóga v pravém slova smyslu a meditování zde nenajdete. Ale pokud chcete skutečně změnit svou postavu, tak právě takový trénink je pro vás jako stvořený.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený JOHANA HAMAĎÁKOVÁ (@johainstant),

 

Erika Palkovičová

Další modelkou, která nedá na jógu dopustit je Erika Palkovičová. I když nemá vyhrazen jeden oblíbený styl. Erika ráda střídá různé druhy jógy a tyto tréninky se výrazně podepisují pod její vysportovanou postavičku.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Erika Alki Palkovicova (@eripalko),

 

Přečtěte si: Zkuste tento cvičební plán na spalování tuků: Do léta stihnete mít postavu jako lusk!

Foto:
INSTAGRAM.COM/ERIPALKO
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..