TOP momenty v životě Kim Kardashian: Nahlédněte pořádně do minulosti královny reality show

Viděly a slyšely jsme o ní už všechno. Královna reality show nemá snad už žádná tajemství. Toto jsou však momenty z její historie, které stojí za připomenutí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nepřehlédněte: Anti-Kardashian efekt: Které celebrity nikdy nepodstoupily plastiku?

2006: Méně známá kamoška

Zdá se to jako celá věčnost, od té doby co byla Paris Hilton největší hvězdou reality show a Hollywoodu. V roce 2006 se u ní občas mihla nenápadná kamarádka Kim Kardashian, dcera slavného právníka Roba Kardashiana. Stálo to "jen" pár plastik, jedno video domácího porna a pár skandálů, než Kim nadobro zastínila Paris Hilton.

2007: Skandální začátek kariéry

Herec získá slávu díky průlomové role, zpěvák díky průlomové písni, umělec díky přelomovému umění, ale když jste jen znuděná dcera bohatých rodičů a nemáte nic ze zmíněného, musíte být opravdu kreativní. Svou závratnou kariéru odstartovala Kim v roce 2007, kdy na veřejnost "unikla" páska s domácím sexvideem Kim a jejího tehdejšího přítele, rappera a producenta Ray J. Norwood. Kim dodnes popírá, že nahrávku zveřejnila ona.

2007: Keeping Up with Kardashians

Pozornost médií, kterou dosáhla po zveřejnění videa, se rozhodla Kim využít naplno. Z neznámé hvězdičky se po odvysílání první části Keeping Up with Kardashians stala hvězda. Reality show o životě Kim Kardashian, jejích sester, mámy a nevlastního otce, se vysílá dodnes a láme rekordy sledovanosti.

2011: 72 denní manželství

V roce 2010 Kim randila s basketbalovým hráčem Krisem Humphriese a krátce na to se vzali. Jejich manželství trvalo jen 72 dní a dodnes se hovoří o tom, že se vzali jen kvůli zvýšení sledovanosti jejich šou.

2013: První dítě

Krátce po rozvodu se Kim dala dohromady se zpěvákem Kanye Westem a v roce 2013 porodila své první dítě, dcerku North West.

2014: Pravá láska

V roce 2014 se Kim vdala za Kanye Westa, muže, kterého považuje za lásku svého života. Vzali se v květnu ve Florencii a byla to několikadenní svatební paráda!

2015: Ze skandální hvězdy několikanásobná máma

V roce 2015 se Kim a Kanyeovi narodil synek s netradičním jménem Saint West. Pro Kim bylo druhé těhotenství problematické a lékaři jí oznámili, že pro ni není bezpečné znovu otěhotnět. Další děti, dcerka Chicago West, a nejmladšího synka Psalm Westa, jim porodila náhradní matka.

Nepřehlédněte: Priyanka Chopra patří mezi nejvlivnější lidi světa: Kdo je tato žena, která je nejlepší přítelkyní Meghan Markle?

Top fakta o Kim Kardashian o kterých jste možná netušili:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

1) Její první práce byla v obchodě s oblečením, když jí bylo 16 let. Pracovat ji donutil její otec poté, co nabourala auto.

2) Její otec Robert Kardashian byl známý právník. Byl blízkým přítelem a obhájcem O. J. Simpsona. Když byl známý hráč amerického fotbalu a miláček Ameriky O. J. Simpson obviněn z vraždy své manželky a jejího milence, O. J. se chtěl zastřelit v dětském pokoji Kim Kardashian.

3) Kim měla s otcem úžasný vztah. Zemřel v roce 2003 na rakovinu.

4) O tom, že Kim Kardashian vždy toužila po slávě, svědčí příhody některých jejích expartnerů. Tvrdí, že vždy,  když byl jejich vztah ještě čerstvý, dala echo fotografům, aby jí přišli "nachytat". Druhý den byla v novinách.

5) Všichni víme, že Kim byla vdaná dvakrát, že? Omyl. Ve skutečnosti se Kim vdala poprvé jako 19letá v Las Vegas za Damona Thomase, který byl od o deset let starší. Rozvedli se po třech letech údajného domácího násilí vůči Kim.

6) Každé ráno hodinu a půl věnuje svému mejkapu a vlasům.

7) Když se jim narodilo první dítě, svým přátelům odeslali různé fotky cizích dětí, jen aby se přesvědčili o tom, který z přátel se pokusí fotky prodat do médií.

8) Kim chvíli snila o kariéře zpěvačky. V roce 2012 vydala píseň JAM. Později se vyjádřila, že toho lituje,  protože je nad slunce jasnější, že nemá dobrý hlas. No, pokud něco na Kim obdivujeme, je to její sebekritika.

9) V pubertě randila se synovcem Michaela Jacksona a své čtrnácté narozeniny oslavila na jeho nechvalně známé farmě Neverland.

10) Když Kim v roce 2016 v luxusním pařížském hotelu přepadli na pokoji, svázali ji a uvěznili v koupelně, Kim se stáhla z očí veřejnosti. Dodnes tvrdí, že to byl nejstrašnější zážitek, jaký přežila, a změnil její pohled na mnohé věci v jejím životě.

Nepřehlédněte: Nejstylovější britská princezna o korunu nestojí. Toto jsou nejlepší kousky z jejího šatníku

Foto:
Profimedia
Zdroj:
TJ

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..