Takto vypadá muž, když vás chce podvést: Tyto maličkosti ho prozradí dříve, než se něčeho dopustí

Pokud vás chce muž podvést, jsou určité znaky jeho chování, které ho prozradí. A my víme, o jaké jde!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Někteří muži podvádějí své partnerky mnohem častěji, než je hranice únosnosti. Pokud si nejste jistá, zda je to případ i chlapa po vašem boku, velmi dobře víme, co ho prozradí. Odhalte nevěrníka dříve než vám stihne zlomit srdce a způsobit několikaměsíční citové problémy.

Nepřehlédněte: Čtyři nejvíc sexy znamení, které to s muži umí: Tyto ženy nejvíce přitahují bohaté muže

Ano, víme velmi dobře, že přirozená žárlivost je součástí každého zdravého vztahu a do značné míry mu i prospívá. Takový malý adrenalin a nastartování vášně, totiž potřebuje každý dlouhodobý svazek. Vše však musí být v rámci normy. Když se už vaše polovička chystá překročit pomyslnou hranici, jsou určité body, které ho přece jen prozradí.

Nepřehlédněte: Po prvním manželství jsem muže odmítala: Jeden to však změnil gestem, které by si měli osvojit všichni dobří chlapi

1. Zajímá se o vás mnohem intenzivněji

Ačkoli to je paradoxní, ale v době, kdy se muž chce o něco pokusit, věnuje vám více pozornosti než kdykoliv předtím. Začíná se totiž bát, abyste ho neodhalily. Co se však týká intimity, ta je na ústupu, avšak mnohdy vás překvapí nečekaným společným obědem, pomáhá vám v domácnosti, vyptává se vás na věci, které ho nikdy nezajímali.

2. Najednou vám všechno "hlásí"

Když to dosud nedělal, bude vám volat častěji, vyprávět vám o tom, co prožil, zažil, jaký měl den v práci. Komunikace bude něco co ve vašem vztahu najednou vůbec nebude chybět. Bezproblémů vám například půjčí svůj mobil. Jde o to, aby měl pomyslné alibi, kdyby už k něčemu s jinou ženou došlo. Věřte, že chlapi to v tomto mají od začátku skvěle promyšlené.

Nepřehlédněte: Můj partner má dvě tváře: Ke mně je milý a pozorný, na veřejnosti před ostatními mě však často takto ponižuje

3. Vzhled se pro něj stává prioritou

Nestaral se dosud o sebe a stále častěji ho vídáte ve fitku, či začal běhat? Změnil parfém, outfit, ptá se vás jak vypadá? Je to jasné. Chce zaujmout. A když spolu nechodíte měsíc či dva, zřejmě má někoho jiného. Muži se totiž o sebe mnohem intenzivněji starají, pokud mají na nějakou spadeno.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..