Okouzlující dcera Paula Walkera roste do krásy: Podívejte se, co zdědila po svém otci

Tato mladá žena na sebe v posledním období poutá stále větší pozornost. Meadow - nádherná dcera Paula Walkera zdědila po svém otci mnohem více než zřejmě předpokládáte.

ZDROJ: INSTAGRAM.COM/MEADOWWALKER
ZDROJ: INSTAGRAM.COM/MEADOWWALKER

Otec pro ni byl obrovským vzorem

V době otcovy tragické nehody měla Meadow jen 15 let a svět showbyznysu o ní nevěděl téměř nic, protože si herec své soukromí a zejména rodinu přísně hlídal. Miláček žen a talentovaný herec Paul Walker, který se proslavil zejména filmy Rychle a zběsile, zahynul při autonehodě v roce 2013. Kromě skvělých filmů, velkém množství charitativních projektů zde po sobě zanechal i milovanou dcerku, která pro něj byla vším.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Meadow Walker (@meadowwalker),

 

Právě ta nesla odchod svého otce velmi těžko. Poslední dva roky totiž žila s Paulem v Kalifornii a opravdu ho zbožňovala. Paul byl nejen velmi chytrý, talentovaný a pozorný, ale i mimořádně empatický a citlivý. Šlo o muže se srdcem na správném místě. Velmi mnoho dělal pro jiné a tam kde mohl, vždy rád podal pomocnou ruku. A klidně i cizímu člověku. Právě toto na něm Meadow nesmírně obdivovala. Své dceři se Paul hodně věnoval a trávil s ní chvíle vždy, když to bylo možné.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Meadow Walker (@meadowwalker),

 

Nepřehlédněte: Modelka Irina Shayk přiznala, že v manželství věřila: Jak dnes vnímá rozchod s Bradleym Cooperem?

Přestože se Meadow straní prezentování svého soukromí, její profil dnes sleduje více než 1,7 milionu lidí. Při pohledu na andělsky modré oči Meadow je jasné, po kom geny zdědila. Její podoba s otcem je nepopiratelná. Není dne aby si na něj nevzpomněla. Sama v jednom z rozhovorů přiznala, že pro ni neodešel nikdy a vždy ho bude nosit v sobě.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Meadow Walker (@meadowwalker),

 

Nepřehlédněte: Oblíbené prázdninové destinace princezny Diany si zamilujete i vy: Kde nejraději trávila léto princezna z Walesu?

Něžná Meadow má s Paulem mnoho společného

Kráska, která žije střídavě v Kalifornii a na Havaji je inspirací mnoha mladých lidí. Věnuje se množství charitativních aktivit, ke kterým své vrstevníky nenuceně vybízí. Sama založila Nadaci Paula Walkera, která poskytuje granty a stipendia studentům na námořní výzkum. Po svém otci zdědila nejen krásu, ale i vášeň k životu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Meadow Walker (@meadowwalker),

 

Nepřehlédněte: Královna outfitů Meghan Markle přestřelila: Tímto detailem si vysloužila vlnu kritiky

Stejně jako Paul i ona miluje oceán, který je pro ni nekonečným zdrojem inspirace, ale dělá hodně pro záchranu zvířat, pro pomoc lidem a spontánní vstřícnost vůči jiným. Ačkoliv zatím se vůbec nemá tendence ubírat se směrem k filmovému plátnu, jedno je jisté, její otec by byl na ni určitě hrdý.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Meadow Walker (@meadowwalker),

 

Foto:
INSTAGRAM.COM/MEADOWWALKER
Zdroj:
mm

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..