Muže svých snů jsem potkala úplnou náhodou: To, co však následovalo, bych nepřála ani největšímu nepříteli

Přestože si Ema myslela, že ve třiceti potkala svého vysněného prince, osud to zařídil jinak. To, co následovalo, by nepřála ani největšímu nepříteli.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Poté, co Emě ztroskotal 8 letý vztah, byla dva roky sama. Nedokázala se přes to dostat, protože její bývalý si téměř okamžitě našel náhradu a vzal si ji. V podstatě ta žena za pár měsíců dosáhla to, o čem Ema snila velmi dlouhou dobu. Právě s tím se nedokázala smířit. "Mé sebevědomí bylo na nule. Připadala jsem si neschopná, neatraktivní a neustále jsem o sobě po tom rozchodu pochybovala." V tom náročném rozpoložení, které přetrvávalo, však potkala Ivana. Muže, který byl pro ni ztělesněním dokonalosti a absolutně vyhovoval všem jejím požadavkům na chlapa. Tedy alespoň si to myslela.

Nepřehlédněte: Lea až do svatebního večera netušila, jakého sukničkáře si vzala za manžela: Zjistila to chvíli po obřadu

Ze začátku vypadalo vše přímo idylicky

Ema se s Ivanem seznámila na firemním večírku. Ačkoliv u nich nepracoval, byl dobrým kamarádem šéfa Emy. "Dostal mě nejen vzezřením, ale i svou galantností. Byl velmi pozorný, milý, šarmantní a neustále mě zahrnoval komplimenty. Právě v té době, jsem to opravdu potřebovala. S ním jsem se opět cítila jako žena. Začali jsme se pravidelně setkávat a po měsíci jsem se k němu nastěhovala. Nenecházela jsem na něm jedinou chybičku. Snažila jsem se dělat všechno tak, aby byl se mnou spokojen. Bála jsem se jediného, abych o něj nepřišla."

Nepřehlédněte: V manželství mě začalo zajímat, odkud má Alex tolik peněz: Setkání s touto osobou rozluštilo záhadu

Uběhl rok a Emě se život změnil od základů. Přestala se setkávat s kamarádkami, dala výpověď v práci a neustále se věnovala domácnosti a a péči o Ivana. I když ji na to přítelkyně, které jí zůstaly upozorňovaly, ona to neviděla. To, že je vlastně držena úmyslně ve zlaté kleci přehlížela. Až do jistého momentu.

Moment, který změnil můj život

"Pamatuji si na to, jako kdyby to bylo dnes. Zavolala mi bývalá spolužačka z výšky a dohodly jsme se, že půjdeme na večeři. Velmi jsem se těšila a nepovažovala jsem za podstatné, oznámit to Ivanovi. Když přišel domů a zjistil, že se někam chystám, chytil ho amok. Absolutní. Křičel, nadával a nakonec to skončilo tak, že mi vzal klíče, mobil a zamkl mě doma. Vrátil se na druhý den. Tvářil se, jako kdyby se nic nestalo. V podstatě jsem nevěděla jak na danou situaci reagovat. Chtěla jsem o tom mluvit, ale on odmítal. Za týden se tento scénář zopakoval s tím, že přišel domů až za dva dny. Byla jsem zoufalá, ale pochopila jsem, že takto žít nemohu. I když mě nikdy neuhodil, věděla jsem, že by to mohlo zajít opravdu daleko. Když byl v práci, sbalila jsem si věci a odešla jsem na místo, o němž netušil, že by mě tam mohl najít ..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..