Otěhotněla jsem s mužem, kterého jsem znala 4 hodiny: Po dvou letech jsem si však uvědomila tuto věc

To, co se během jedné noci stalo Denise, by nikdy nečekala. Otěhotněla s mužem, kterého znala sotva 4 hodiny. A nikdy už ho neviděla. "Suvenýr" v podobě dcerky jí však zůstal.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Denisa nikdy nepatřila k typům žen, které by randily, chodily s kámoškami ven na drinky, či se bavily "v ulicích". Vždy byla spíše usedlejší, klidnější, její sestra vždy říkala, že je maximálně nudná a neprožívá žádné dobrodružství. Až tedy na jeden večer, kdy se rozhodla vystoupit ze své komfortní zóny, odvázat se a nakonec to skončilo tak, že na to celý život nezapomene.

Život nás občas překvapí více než předpokládáme

"Vzpomínám si na to velmi přesně. Sestra mě dlouho přemlouvala, abych s ní šla do města a jelikož oslavovala narozeniny v kruhu kamarádek, nemohla jsem odmítnout. Bylo to asi po roce, co jsem byla naposledy venku. Asi po půl hodině si k nám přisedli tři kluci a začali nás zvát na drinky. Alkohol tekl najednou proudem a Denisa se po pár hodinách ocitla u Milana v hotelovém pokoji."

Nepřehlédněte: Letní flirt mě téměř stál manželství: Nakonec mi vše pomohla zachránit tato jedna drobnost

Byl z nich nejstarší a nejvíc sexy. Alespoň tak si ho pamatuji. Skončili jsme spolu v ložnici. Dodnes to nechápu, protože nikdy jsem se takto nechovala. Znala jsem ho přesně čtyři hodiny. Nevyměnili jsme si čísla, nic. Neznala jsem jeho příjmení a ani to, že tato noc změní můj život od základů."

Nikdy bych své rozhodnutí nezměnila

Denisa se snažila na ten večer zapomenout a brala to nakonec celé s humorem. Až do momentu, kdy za šest týdnů zjistila, že je těhotná. "Toto by mě nenapadlo ani ve snu. Já sama jsem děti nikdy nechtěla a už vůbec ne takovýmto způsobem. Když jsem však na ultrazvuku slyšela být srdíčko, věděla jsem, že si to dítě nechám. Ano bála jsem se, měla jsem respekt, ale bylo to nejspontánnější rozhodnutí mého života."

Nepřehlédněte: S manželovým bratrem mám společnou minulost, o níž až donedávna nevěděl: Mlčela jsem však kvůli tomuto

Denise se nakonec narodila zdravá dcerka. "Jsem svobodná matka, ale na Terezku jsem najpyšnější na světě. Je to moje zlatíčko. A i když máme občas těžší dny, stačí mi jediný její úsměv a všechno jde snadněji. Zbožňuji ji a nikdy jsem nelitovala rozhodnutí nechat si ji." 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..