Jaká je poslední číslice v datu vašeho narození? Hodně vypoví o vašem charakteru

Bude tato číslice jakýmsi zrcadlem vaší osobnosti a odhalí vaši skutečnou povahu? Podělte se s námi o to v diskusi, jsme zvědavé, na koho to sedí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Každý je jiný a zatímco jednomu vyhovuje to, druhému tamto. Stejně tak v sobě skrýváme určité vlastnosti a charaktery. Co tedy prozradí číslice o vašem "já"?

Posledním číslem se myslí ta v roce narození.

Přečtěte si: Buďte chic v doplňcích jako od babičky: Tyto nyní nejstylovější kousky v šatníku své babičky

0 = nezávislost

Jejich prvotřídní vlastnost je nezávislost a přímočarost. Jsou sami sebou a jednají tak, jak sami uváží. Neřídí se tím, co od nich očekávají jiní a razí si svou vlastní cestu. Je pro ně charakteristická lehkost bytí a tito lidé patří právě mezi nejvíce jedinečné bytosti v tom, co dělají.

1 = odvaha

Milují adrenalin a také nebezpečí, které na ně číhá. Vzrušení jim dodává odvahu žít naplno a nepřemýšlet nad tím, co bude. Neřeší minulost a nezamýšlejí se ani nad dalekou budoucností. Žijí přítomným okamžikem. Jejich nápady bývají většinou bláznivé, nepochopené a bez pointy.

2 = vůdčí typ

Jediná autorita, kterou dokáže tento typ lidí respektovat jsou oni sami. Jsou přirozenými manipulátory a vůdci. Lidé představují nástroj k dosažení jejich cílů. Pokud nepřistoupíte na jejich hru, máte smůlu. Očekávají totiž, že se jim podřídíte.

3 = stereotyp

Lidé, kteří mají rádi stereotyp a ten jim vyhovuje. Často si to sami neuvědomují, ale zjistí to, jakmile mají vybočit ze svých zažitých rutin. Jakákoliv změna jim nedělá dobře a vždy se budou nad ní pohoršovat. Jde o lidi, kteří mají rádi své pohodlí a zažité rituály.

4 = emocionální typ

V jejich nitru se skrývá přetlak emocí a pocitů. Pozitivních i negativních. Mají co dělat, aby se v nich sami vyznali. Patří mezi impulzivní typy lidí, kteří spíše jednají než přemýšlejí. Jakmile zjistíte, s kým máte tu čest, berte je raději s nadhledem. Občas si zvyknou v důsledku emocí přehánět.

5 = věční Snílci

Snění patří mezi jejich oblíbené činnosti a únik od reality. Fantazie jim koluje v krvi, avšak občas se pozapomenou a ve svých snech stráví více času než v realitě. Je to krásné, ale často i bolestivé. Právě střet s realitou jim může kazit ideály.

6 = společensky vyspělí

Společnost je nabíjí energií, samota způsobuje přesný opak. Pokud se s nimi dohodnete na setkání, můžete si být jisti, že nepřijdou sami, ale co chvíli tam bude více lidí. Jsou mimořádně přátelští a otevření. Všichni je milují a s každým chtějí být za dobře.

7 = odpovědnost

Jiným slovem perfekcionalisté. Tak jak jsou nároční sami na sebe, jsou nároční i na ostatní. Rádi plánují a nic nenechávají náhodě. Mají rádi svou komfortní zónu a neradi ji opouštějí. Mají však i zdravé sebevědomí.

8 = hlavou proti zdi

Pokud se jim něco nepodaří napoprvé, neváhají se do toho pustit podruhé nebo i potřetí. Jednoduše, pokud si něco vytyčí, jdou si za svým a to i hlavou proti zdi. Spoléhají na vlastní intuici a tak i konají.

Mohlo by vás zajímat: Surfistky mají jednoznačně nejkrásnější postavy a srší z nich štěstí: Prohlédněte si sexy ženy, které jsou spjaté s přírodou

9 = zásadovost

Vždy potřebují mít nějaké záchytné body, kterých se mohou držet. Stojí pevně nohama na zemi a mají jasně vymezené představy o daných věcech. Patří mezi spolehlivé typy s hodnotami na správném místě.

Nepřehlédněte: Nejčastější chyby žen ve snaze zhubnout a mít krásnější tělo: V tomto nejvíce podvádí samy sebe

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..