Nejlépe oblečená královna na světě využívá při stylingu jeden trik: Osvojte si ho i vy!

Tato královna má smysl pro módu a jednoznačně patří k nejkrásnějším ženám sedícím na trůnu. Víte však, na co při svém stylingu nedá okouzlující královna Rania dopustit?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jordánská královna Rania je opravdu svérázná žena s velkým srdcem. Dělá věci tak jak chce a cítí. Například odmítá nosit šátek na hlavě, miluje modely Chanel, Gucci, či YSL, nebojí se říct, co si myslí a je velmi aktivní na sociálních sítích. No a v neposlední řadě je naprosto okouzlující

Móda je její vášní od dětství

Rania se narodila v Kuvajtu a je dcerou uznávaného pediatra. Vystudovala ekonomii na americké univerzitě v Káhiře a po škole začala pracovat v bance v Ammánu. Se svým tehdy příští manželem budoucím Abdullahem se seznámila právě tam. Po půl roce známosti se vzali. Přitažlivou a jemnou Ranii korunovali v roce 1999 a tehdy se stala nejmladší královnou, jaká kdy byla u moci. No nejen nejmladší, ale i nejstylovější.

Nepřehlédněte: Mému muži přišla nahá fotka jisté ženy z dovolené: Sms, která následovala hned potom, byla vrcholem trapnosti

Rania totiž módu milovala od malička a vždy k ní měla mimořádně blízko. Přestože vždy toužila být návrhářkou, osud to zařídil jinak, ale její cit jde v této oblasti rozhodně vidět. Rania má skvělý vkus a opravdu umí skvěle kombinovat jednotlivé kousky.

Nepřehlédněte: Královna outfitů Meghan Markle přestřelila: Tímto detailem si vysloužila vlnu kritiky

Nebojí se i sportovnějších outfitů

Sama Rania nikdy nebyla ženou v domácnosti, ale dělá toho opravdu hodně. Je velmi aktivní v oblasti mezinárodních vztahů, či charitativní sféře, právě proto ji často nazývají Lady Di Orientu. Ve své zemi propaguje evropský styl života a oblékání. Nebojí se nosit odvážnější, či sportovnější modely. Nikdy nezahalovala svou tvář do šátku právě naopak. Hrdě ukazuje i své křivky. Miluje světové návrháře a nemá problém obléci si jeansy a tenisky. Její laskavá povaha, krásný úsměv a absolutně bezchybný módní vkus fascinuje opravdu množství lidí.

Tento detail považuje za klíčový

Její tajemství perfektního vzhledu je docela jednoduché. Téměř každý jeden model nosí tak, aby zvýraznila svůj pás. A je jedno, zda jde o elegantní look nebo ležérní verzi. Využívá velmi často šátky, opasky, ledvinky, či spony. Jednoduše cokoliv, co vám vytvoří krásnou siluetu. Právě to je totiž podle Ranii podstatné. Prezentovat se jako žena, cítit se spokojená sama se sebou. A to chce naučit i ženy ve své zemi.

Foto:
Profimedia,instagram.com/queenrania
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..