Přijala jsem návrh od muže, který měl těsně před svatbou: Nakonec se stalo něco, s čím jsem vůbec nepočítala

Linda byla už unavená z toho, že je to vždy ona, kdo pláče v koutě a proto se rozhodla mít tentokrát navrch. Přistoupila na hru jednoho muže, přestože měl snoubenku. Nakonec se stalo něco, s čím vůbec nepočítala.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nechtěla jsem více plakat v koutě, ale mít navrch

Linda je velmi atraktivní žena, která má však na muže smůlu. Ani jeden z nich, s nímž měla dlouhodobější vztah ji nebral jaksi vážně a po čase to s ní skončil, s odůvodněním, že to byla zábava, ale jde se dál. Nepoužili možná právě přesně tato slova, ale v překladu to bylo totéž. Linda byla z toho už unavená a nešťastná. Pak se stalo, že na pracovní cestě potkala jednoho podnikatele, kterému padla od začátku do oka. Tento muž měl svou snoubenku a zanedlouho se měl tedy ženit, nebylo to tajemství, ani on se tím netajil. "No během toho týdne v zahraničí, kde jsme se každý den setkávali a také vysedávali večer po práci ještě v nedalekém podniku u hotelu, kde jsme byli ubytováni, mi neustále nadbíhal. Byla jsem už unavená ze vztahů, které neměly perspektivu, ale pořádný muž mi popravdě chyběl. Proto jsem přistoupila na jeho hru svádění, flirtů, nevinných dotyků. Vůbec jsem přitom nemyslela na jeho snoubenku, ale jen na sebe. Chtěla jsem to být tentokrát já, která má na vrch a ne, že pláče někde v koutě," vyznává se ze svých tehdejších citů naše známá Linda.

Mohlo by vás zajímat: Zjistil jsem, že moje manželka má pikantní zálibu: Po odhalení jsem se cítil trapně, ale byl jsem ochotný udělat toto

Stala jsem se jeho milenkou

Lindin vztah s tímto dost úspěšným podnikatelem nabral hned po návratu z pracovní cesty skutečně rychlý spád. Začali se setkávat a při jedné večeři v restauraci od něj dostala návrh, který pro ní nebyl až tak šokující, protože od začátku věděla, že k tomu dojde: "Zeptal se mě, jestli nebudu jeho milenkou a já jsem bez váhání souhlasila. Udělala jsem to i přes existenci jeho snoubenky. Nechtěla jsem vědět, kdo to je, rozhodla jsem se pro změnu myslet jen na sebe. Tak začal náš milostný poměr, který trval několik měsíců," objasňuje Linda dále.

Chtěl však ode mě víc

S čím však vůbec Linda nepočítala bylo, že dojde k situaci, že nakonec bude chtít dotyčný muž od ní víc než jen ukradené chvilky rozkoše. Postupem času ji jejich vztah začal více obtěžovat než přinášet vzrušení a potěšení. Začal se chovat majetnicky, zakazoval jí vídat se s jinými muži, ačkoli to nedělala. Dokonce se dožadoval její společnosti i jinde než v posteli. Začalo jí to připomínat vztah, o který momentálně nestála a pro změnu to byla ona, která si chtěla jen užívat.

Čtěte také: Na výročí jsem chtěla překvapit manžela: Místo toho mi naservíroval studenou sprchu a takto mě odrovnal

Kvůli mně opustil snoubenku

"V jeden večer, kdy jsem to chtěla už s ním skončit, mě předběhl a řekl mi, že o nás snoubence všechno řekl. Prý si ji nevezme, ale že chce být jen se mnou, protože pochopil, že beze mě nedokáže žít, že mě miluje. Choval se jako blázen a mě to vyděsilo, protože jsem nestála o to, aby si kvůli mně rozbíjel vztah a necítila jsem k němu to, co on ke mně. Přesně to jsem mu i řekla, ale on si to nenechal vysvětlit. Nakonec se mi ho podařilo přesvědčit, aby odešel z mého bytu a nechal mě samotnou," pokračuje Linda.

Nepřehlédněte: Měla jsem poměr s mužem nejlepší kamarádky: Když se tohle stalo, pochopila jsem, jakou hru s námi celý čas hrál

Odteď už s hrami končím

Na druhý večer měla Linda nečekanou návštěvu ... jeho snoubenku. Nemusela ani hádat, když na prahu svých dveří uviděla stát uplakanou ženu, která ji prosila, aby nechala jejího snoubence na pokoji. "Jediné, na co jsem se zmohla bylo, že jsem se jí omluvila a ujistila ji, že z mé strany je to uzavřeno. No a přesně v té chvíli mi došlo, jak jsem byla hloupá a jak nehezky a nezodpovědně jsem se zachovala. Zničila jsem té ženě její štěstí tím, že jsem pobláznila jejího snoubence, o kterého jsem koneckonců neměla ani zájem a brala jsem to jako vzrušující hru. Byla to chyba a od té doby jsem věděla, že jsem s takovými hrami skončila," dodává na závěr Linda.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..