Filmy, které byste neměly sledovat těsně po rozchodu. První v seznamu je přísně zakázán!

Když přijde na rozchod, my ženy se často rády ještě více trýzníme. Toto je seznam pěti nejhorších filmů, které byste rozhodně neměly sledovat, pokud máte zlomené srdce.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pokud na vás odevšad jako naschvál číhá samá romantika, řiďte se třemi pravidly:

  • Vyhněte se každému filmu o lásce se šťastným koncem, protože vás naštve.
  • Každému filmu se smutným koncem, protože se budete cítit ještě více sklesle.
  • A každému filmu s Ryanem Goslingem, neboť v nich buď zemře, nebo mu někdo zlomí srdce!

Nepřehlédněte:Přístup, se kterým dostanete každého muže: Víte, co zabírá na znamení, ve kterém se dotyčný narodil?

Zápisník jedné lásky

Nejzakázanejší film všech dob. Možná tento film milujete, možná jste ho viděly už milionkrát. Ale věřte nám. V momentě, když procházíte složitým obdobím, je Ryan Gosling, romanticky čekající na lásku svého života, to poslední, co potřebujete vidět. Tento film ve všech v nás vzbuzuje naděje, že ten, kterého jsme právě pustily k vodě, je naše životní láska.

Než jsem tě poznala

Ne že by film Než jsem tě poznala končil šťastně, ale přesto je v něm něco, co podráždí každé zlomené srdce. Je v něm zobrazena síla lásky, která překoná každou překážku. Přímo nadpozemská láska, nesobecká a hluboká, končí (pozor, spoiler) tragicky. Pokud se cítíte mizerně, po tom filmu to bude ještě mnohem horší. Mimochodem, stejný zákaz platí pro film Na vině jsou hvězdy.

Nepřehlédněte:Surfistky mají jednoznačně nejkrásnější postavy a srší z nich štěstí: Prohlédněte si sexy ženy, které jsou spjaté s přírodou

Blue Valentine

Tento film je smutný hlavně proto, že v něm je smutný Ryan Gosling. A smutná je i Michelle Williams. Je to film odehrávající se ve třech časových rovinách: první je zamilovaný začátek krásného vztahu, tou poslední je krachující, nefunkční manželství, které nám jako déja vu připomene naše vlastní období před rozchodem. Vyhněte se mu na kilometry!

S láskou, Rosie

Film o tom, že láska chce svůj čas a někdy musíme počkat mnoho let, abychom dostaly to, po čem naše srdce opravdu touží. Milé dámy, vy se však z rozchodu potřebujete dostat okamžitě a zapomenout na svého bývalého expresně rychle, takže poselství o vytrvalé lásce vám rozhodně nepomohou!

Nouzový východ

Leonardu DiCapriu a Kate Winslet to zkrátka není souzeno. Nevyšlo jim to spolu v Titanicu (který je mimochodem dalším zakázaným filmem v seznamu) a nevyšlo jim to ani v dalším společném filmu Nouzový východ z roku 2008. Vypráví příběh dvou kdysi šťastných manželů, kteří prožívají krizi, sotva spolu prohodí slovo, v domě se jen obcházejí a trpí. Film zachycuje poločas rozpadu krásného vztahu a dívat se na to je zkrátka příliš depresivní. O to více, že máme v živé paměti Jacka alias Lea, jako jeho srdce, které patřilo Kate, navždy zamrzlo v Atlantiku.

PS: Film z titulní fotky, Deník Bridget Jones, je naopak přesně ten film, který po rozchodu potřebujete. Neboť každá z nás občas zažívá svou vlastní mizérii!

Nepřehlédněte: Muž narozený v tomto znamení miluje svobodu: Manželství, nebo vztah nechce hlavně kvůli tomuto...

Který film je váš oblíbený?

Zápisník jedné lásky
3
Než jsem tě poznala
2
Blue Valentine
0
Nouzový východ
0
S láskou, Rosie
3
Deník Bridget Jonesové
8
Hlasovalo: 16

Foto:
Profimedia
Zdroj:
TJ

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..