Proč bývají muži nespokojeni a opouštějí své ženy? Podívejte se, čeho byste se neměly dopouštět

Víte, proč se muži nejčastěji rozhodnou odejít od své polovičky? Možná vás důvody jejich nespokojenosti v dlouhodobém svazku překvapí, ale měly byste o nich vědět. Alespoň pro jistotu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Víte jak většinou končí nespokojenost mužů ve vztahu? Nevěrou. Ačkoli to nechce slyšet žádná z nás, je to fakt. A děje se to stále častěji. Pokud se podíváte kolem sebe a svých kámošek, kolika z nich, nebo dokonce vám se stalo to samé? Zřejmě jste právě přišly na to, že to číslo vůbec není zanedbatelné. Co však chlapy k tomu vede a s čím jsou nejčastěji nespokojeni?

Nepřehlédněte: Letní flirt mě téměř stál manželství: Nakonec mi vše pomohla zachránit tato jedna drobnost

Komunikaci "face to face" jsme vyměnily za chaty, imessage

Nespokojenost je jev, který se ve vztahu objevuje často. Zejména v tom dlouhodobém. Jen tedy o věcech, s nimiž nespokojeny jsme, mluvíme velmi málo. Muži ještě méně, případně téměř vůbec. A tady nastává problém. Často to pramení z toho, že jste časem začaly mít jiné touhy, jen vlastně o tom ani nevíme, natolik si se svou polovičkou povídáme minimálně. Komunikaci "face to face" jsme totiž vyměnily za chaty, imessage, v ještě horších případech emaily. Ano, i takové dvojice jsou. Věřte, že kdybyste si s partnerem každý večer na hodinku sedly, vypnuly telku, rádio, odložily
mobil a jen si povídali o vás, o tom, kam se chcete posunout, kam směřujete, velmi by to vašemu vztahu pomohlo.

Nepřehlédněte: S manželovým bratrem mám společnou minulost, o níž až donedávna nevěděl: Mlčela jsem však kvůli tomuto

Protože pokud nevíme, co chce ten druhý, znamená to značný problém. Následně z toho pramení, že se dostáváme v domácím prostředí do stereotypu. A to věru nechce žádný muž. Rutina je pro ně konečná. Každý chlap touží po vášni, jiskře, zpestření a chtějí ho nejen po půl roce, ale i po 15 letech. Měly byste ho svádět, překvapovat a samozřejmě to platí i v opačném garde. Takže vyměňte večerní vypisování si na WhatsApp s kámoškou, za večer plný vášně alespoň třikrát do týdne. No a v neposlední řadě jsou muži nespokojeni tehdy, pokud mají nedostatek projevů obdivu. Chtějí slyšet, jací jsou skvělí, že je obdivujete a vůbec nebude vadit pokud to budete dělat denně.

Takže pokud to shrneme, to proč muži nejčastěji opouštějí ženy a i ty, které milují je jasné. Jsou za tím tyto aspekty:

  • Stereotyp
  • Rutina
  • Nedostatek pozornosti
  • Nepřítomnost projevů náklonnosti a komunikace
  • Nedostatek vášně

Tak co našly jste se v tom se svou polovičkou? Pokud ano, nemyslíte, že je čas to změnit? Nebo se nad tím minimálně zamyslet?

Co podle Vás ve vztahu mužům nejvíce vadí?

Stereotyp
1
Rutina
0
Nedostatek pozornosti
2
Nepřítomnost projevů náklonnosti a komunikace
3
Nedostatek vášně
4
Hlasovalo: 10

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..