Jste fanoušek Deníku Bridget Jonesové? Bydlete v domě autorky slavné knihy

Honosná vila je na míle vzdálená věčně rozházeného bytu její nejslavnější knižní hrdinky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Helen Fielding, autorka světového bestselleru Deník Bridget Jones, za který jí je vděčný množství žen, pronajímá svou vilku v Los Angeles. Kdo by chtěl bydlet jako žena, které se v hlavě zrodila geniální myšlenka na antihero ženskou postavu? My rozhodně ano!

Nepřehlédněte: 5 nápadů na glamour styl: zakomponujte ho i do malého prostoru a dodejte mu správný lesk

Kdo je Helen Fielding?

V době, kdy Britka Helen Fielding psala příběh o věčné smolařce Bridget, která bojuje se svými kily, chlapy a závislostí na cigaretách, knižní i filmový svět byl ještě plný dokonalých žen s postavami bohyň a s muži, kteří snad ani nebyli z tohoto světa. Když vyšel v Británii Helenin román Deník Bridget Jonesové, pracovala jako scenáristka pro BBC. Díky její knižní hrdince se stala v devadesátých letech generací novodobých autorek, které bortily stereotypní představy o bezchybných ženách bez celulitidy a nadváhy. Bridget byla jedna z nás: zkrátka normální třicátnice, která si pod úzké šaty musí obléci stahovací prádlo.

Nepřehlédněte: Změňte své bydlení k nepoznání: Originální tapety udělají ve vašem interiéru zázraky

Pronajměte si dům slavné autorky

Helen nedávno nabídla k pronájmu svou vilu v Brentwood v Los Angeles a její styl se vám určitě zalíbí. Pokud si ho budete moci dovolit. Celý dům může být váš za 30 000 dolarů měsíčně. Na oplátku v domě najdete 5 ložnic, 5 koupelen, bazén, hernu a letní domek. Celý dům je zařízen v minimalistickém stylu s dominujícími prvky bílé barvy a přírodního dřeva. A kdoví, možná tam potkáte i svého Marka Darcyho.

Nepřehlédněte: Největší trendy v bytovém designu na léto 2019: Vytvořte si doma atmosféru letoviska těmito malými změnami

Foto:
Profimedia
Zdroj:
TJ

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..