Skutečnou lásku jsem vyměnila za peníze: Opustila jsem muže, kterého jsem milovala, kvůli touze po luxusu

Vanesa odešla od muže, kterého upřímně milovala, kvůli jinému. A to jen proto, že si chtěla žít mnohem lépe než to bylo s láskou jejího života. Toužila po luxusu a přepychu, který jí snoubenec dát nedokázal. Nicméně ten druhý ano ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Od malička žila jako v bavlnce

Vanesa byla typická městská dívka. Vyrostla v hlavním městě, její rodiče nikdy neměli nouzi o to, aby jí zapezpečili nadstandardní život. V podstatě vždy měla vše na co si vzpomněla. A přesně v kruhu takových přítelkyň se také pohybovala. Byla však mimořádně inteligentní a nadaná. Od útlého dětství se věnovala baletu, z čehož pak přirozeně vyplynulo studium na konzervatoři. Stala se z ní uznávaná baletka, dokonce se dostala i na divadelní prkna do Ruska. Právě v moskevské metropoli poznala Alana. Byl to velmi dobře situovaný Ital, který zde rozbíhal byznys se svým otcem.

Nepřehlédněte: Čtyři nejvíc sexy znamení, které to s muži umí: Tyto ženy nejvíce přitahují bohaté muže

"Setkali jsme se v jednom podniku po vystoupení. On s otcem byli na našem večerním představení. Okamžitě jak mě uviděl, oslovil mě. Prý jsem ho hned okouzlila. V podstatě jsem nevěděla jak reagovat, protože byl velmi atraktivní a dostávala jsem jeden kompliment za druhým. Mělo to jen jediný háček. Doma na mě čekal Šimon. Můj snoubenec."

Zamilovala jsem se do muže, který byl úplně jiný než já

Nikdo z Vanesina okolí nechápal jak se vlastně dala se Šimonem dohromady. Byly totiž aboslutně rozdílní. Šimon vyrůstal na Oravě, velmi skromně a takový byl i jeho přístup k životu. Zatímco Vanesa byla absolutní bohemka, on byl jejím obrovským protikladem.

Mohlo by vás zajímat: V mém vztahu bylo vše v pořádku, dokud se do toho nezapletla třetí osoba: A nebyla to milenka

"Zamilovala jsem se do něj na první pohled. Opravdu. Dostal mě právě svou skromností. Tím jak si věcí vážil, byl velmi svědomitý, pracovitý a na všem mu záleželo. I na ostatních. Nedokázal se dívat na neštěstí jiných ani když měl sám málo, neváhal se rozdat. To mi na něm velmi imponovalo." No jejich společný život nevypadal přesně jak si to Vanesa představovala. Přestože Šimona milovala, nedokázala se smířit s tím jak žijí. Měli pronajatou malou garsonku, nic většího si nemohli dovolit. Šimon si totiž dodělával ještě vysokou, takže pracoval jen na poloviční úvazek. Vanesa žila několik měsíců z roku v Rusku a tak jim to vlastně ani situace nedovolovala. Přesto však krásná blondýnka toužila ve svém nitru mít více. Přece jen, celý život byla na to zvyklá. A to více jí nabízel Alan. Ten se do ní bezhlavě zamiloval a vůbec mu nepřekážel ani fakt, že je zasnoubená.

Dodnes svého rozhodnutí lituji

"Od začátku mi říkal, že chce abych se stala jeho ženou. Byl mnou opravdu poblázněný. Já jsem vůči němu cítlila sice náklonnost, ale ne lásku. Skutečně jsem milovala Šimona. Jen během mého posledního pobytu v Rusku nabraly věci opravdu rychlý spád. Alan mě zahrnoval suvenýry, pozorností a já jsem cítila jak moc mi chybí pocit, si něco takového dopřát. Ano, kvůli životu, na jaký jsem byla zvyklá od malička, jsem se neváhala vzdát své lásky. Šimonovi jsem poslala prsten zpět a do pár měsíců jsem se vdala za Alana. Žijeme sice v luxusu a přepychu, ale já nejsem šťastná ... Dnes vím, že to byla největší chyba mého života ..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..