Plus size modelka Ashley Graham radí: Existuje jediný trik jak vypadat v těhotenství stylově i s křivkami

Jedna z nejuznávanějších a nejúspěšnějších plus size modelek současnosti, Ashley Graham, je v radostném očekávání. Její těhotenské bříško se už pěkně zaobluje a jak mnoho z nás ví, je stále obtížnější obléci se. Toto je jí ráda, abyste i s křivkami a vyčnívajícím bříškem vypadaly stylově.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V těchto měsících se Ashley zakulacuje stále více

Plus size modelka Ashley Graham v oblékání využívá rady své osobní stylistky. Právě ta jí jednou dala jednu dobrou radu, jak se oblékat stylově i s plnějšími křivkami. Ashley si ji vzala k srdci a řídí se jí celé roky. V plné síle ji však využívá i v těchto měsících, kdy se její křivky zaoblují ještě více. Ashley se konkrétně zakulacuje momentálně jen jedna tělesná parta a to její bříško, protože je těhotná.

Mohlo by vás zajímat: Modelka Irina Shayk přiznala, že v manželství věřila: Jak dnes vnímá rozchod s Bradleym Cooperem?

Hlavní prioritou je pohodlnost a praktičnost

Ashley připouští, že každá žena má i v těhotenství jiný tvar těla, jinak se jí mění. Třeba proto využít mnoho osobitých triků a najít si přitom svůj vlastní styl, jak se obléci stylově. Je třeba znát své tělo, být i sebekritická. Pro každou se hodí něco jiného, nedá se to paušalizovat. No modelčinou prioritou, aby se ve svém těle s křivkami a rostoucím těhotenským bříškem cítila každá žena stylově a sebevědomě, je toto: "Hlavní věcí je, abyste se v oblečení cítily sto procentně pohodlně. Pokud se v něčem necítíte pohodlně, nejste spokojená. Vaši nespokojenost vycítí i dítě a není dobré," prozradila pro magazín InStyle.

Čtěte také: Oblíbené prázdninové destinace princezny Diany si zamilujete i vy: Kde nejraději trávila léto princezna z Walesu?

Takto dáte pohodlnost i stylovost

Praktičnost a pohodlnost těhotenského oblečení je tedy pro Ashley gro, avšak všechny dobře víme, že ne vše těhotenské oblečení je zároveň i moderní, stylové, má šmrnc. Jak tedy přidat na stylovosti a pohodlnosti těhotenských věcí? "Je potřeba se věnovat i doplňkům, botám, kratším bundám, které můžete mít na sobě i rozepnuté. Bříško třeba hrdě ukazovat, ne ho skrývat. Jakmile se pokusíte bříško skrývat nebo příliš odít, riskujete, že budete vypadat jako jeden velký vak," objasnila Ashley.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham),

 

Nepřehlédněte: Křtiny královských dětí jsou vždy výjimečné: Tento detail však udělala Meghan jinak než Kate, či Diana

Tato značka splňuje modelčiny kritéria

Ashley má také jednu konkrétní módní značku, které vděčí za mnoho takových pohodlných těhotenských outfitů, ale také plus size outfitů, protože se soustřeďuje právě na takové. Nedávno se zúčastnila i jejich módní přehlídky a pochvalovala si. Jde o značku 11 Honoré, které vyrábí oblečení právě větších rozměrů a splňuje modelčiny kritéria na pohodlnost, praktičnost a zároveň stylovost. Na zimní období si tam Ashley už vyhlédla i jeden krásný, elegantní červený kabát. Samozřejmě, jak jinak, bříško v něm bude hrdě ukazovat.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..