Nevěra a intriky? Podle znamení zvěrokruhu zjistíte, s jakými zlozvyky partnera se budete muset poprat

Která nejhorší vlastnost dominuje u vašeho partnera? S tímto tahákem vyhrajete každou partnerskou hádku. Stačí jen vědět, jak porazit jejich slabůstky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Beran

Bůh vám pomáhej. Nejprotivnější znamení z celého zvěrokruhu. Kromě toho, že tento pán všude byl a všechno viděl, nevynechá ani žádnou příležitost trochu vás poučit. Neboť on to ví lépe než vy.

Býk

Pusťte mu film, posaďte ho na gauč a zůstane tam hibernovat, dokud ho neprobudíte. Býci jsou milující partneři, ale občas mají sklon k lenosti. Jejich nejhorší vlastností je však tvrdohlavost, která je téměř tak otravná jako u Beranů.

Nepřehlédněte: Za život v luxusu neváhala opustit svého muže s dcerou: Toto byl zlomový moment, který vše spustil

Blíženec

Do Blížence se zamilujete dříve, než si to stihnete uvědomit. Působí jako magnet na lidi a každý je má rád. Pozor, velmi rádi tuto vlastnost zneužívají a patří k nejpromiskuitnejším znamením, protože nenávidí nudu.

Rak

Nikdy úplně nevíte, vedle koho se probudíte. Náladičky tohoto tvora se mění rychleji, než si dokážete představit. Občas to dělá schválně. Ale pozor, nikdy se ho nesnažte oklamat, protože tento mistr manipulace bude vždy krok před vámi.

Lev

Pán džungle, pán světa, pán galaxie, všichni se klanějte před tímto velikánem, který chce být vždy středobod vesmíru. Pokud si však poradíte s jeho egem, budete mít vedle sebe silného a milujícího partnera, který to dosáhne velmi daleko.

Panna

Panna řeší vše, jen ne sebe. Pořekadlo "Nejdříve si zameť před vlastním prahem" jim je zcela cizí. Ochotně vyřeší všechny problémy světa, ale své šlamastyky přehlížejí. Pokud jim i vy budete něco vyčítat, většinou se setkáte s nepochopením.

Váhy

Váhy jsou úžasné znamení ... nebo nejsou? Jsou či ne? Pokud máte dostatek trpělivosti na jejich nerozhodné chování a věčné váhání, budete mít vedle sebe spolehlivého a stabilního partnera.

Štír

Sarkastičtí, zlomyslní, nepřátelští intrikáni, tak na vás může působit Štír. Když se jim však jednou dostanete pod pancíř, získáte oddané přátelé, kteří by byli pro vás ochotni i zabít.

Nepřehlédněte: Svět je skutečně malý: Na dovolené jsme s mužem vyrazili na nudapláž, musela jsem mu zatajit, koho jsem tam uviděla

Střelec

Typický Střelec je neskutečně otravný svou upřímností a neschopností kouše si do jazyka. Pokud nechcete slyšet pravdu, raději se ho nikdy neptejte, zda nevypadáte "v těch džínách tučně".

Kozoroh

Pozor, nuda! Kozorozi nemají rádi překvapení a vaše nejčastější hádka se pravděpodobně bude týkat toho, že se ho budete snažit vytáhnout někam ven mezi lidi. Na druhou stranu se nemusíte bát žádných nepříjemných překvapení, protože patří k nejvěrnějším znamením.

Vodnář

Nesnažte se pochopit Vodnářovy pohnutky. Jejich chování občas vůbec nedává smysl a rádi konají intuitivně (to znamená neuváženě, takže vás možná občas i podvedou). Mimochodem, závazek pro Vodnáře rovná se vězení.

Nepřehlédněte: Po prvním manželství jsem muže odmítala: Jeden to však změnil gestem, které by si měli osvojit všichni dobří chlapi

Ryba

Pan skvělá výmluva. Když přijde na hádku, najde milion důvodů, proč za to nemůže. Okecá i nemožné a občas při rozhovoru s Rybami nebudete mít ponětí, o čem mluví. Udělají vše pro to, aby propluli bouřlivou hádkou zcela hladce.

Má váš partner negativní vlastnost, které se neumí zbavit?

Ano
1
Ne
1
Hlasovalo: 2

Foto:
Profimedia
Zdroj:
TJ

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..