Rozvést se a dokázat spolu fungovat je nejtěžší věc: Mně to vyšlo, a to jen díky tomu, že jsme pochopili jednu věc

Klára se s manželem rozvedla po necelých třech letech. Od začátku to byl v podstatě vztah na dálku, jelikož se věnovala modelingu a hodně cestovala. Ale vzdálenost jejich láska neustála. Navzdory všemu, jsou z nich dodnes nejlepší přátelé.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Klára se do Thomase zamilovala během pracovní cesty. Od 16 se věnovala modelingu a on pracoval jako fotograf. Nebyla to však láska na první ani druhý pohled. Dříve se potkali alespoň čtyřikrát v různých zemích, zatímco mezi nimi přeskočila jiskra. A oba zjistili, že chtějí zkusit více...

Láska jako z filmu

"Stalo se to v létě v Paříži. Připravovali jsme zimní editor a oba jsme se docela bavili novou kolekcí jistého módního domu, kterému jsme velmi nemohli přijít na chuť. No nic jsme nemohli na sobě nechat znát. Oba jsme přece profesionálové. A tak jsme si jen vyměňovali nevinné a nenápadné úsměvy. Celá kampaň dopadla skvěle a sklidila obrovský úspěch. Tušili jsme to a tak jsme se to ještě v ten večer rozhodli společně oslavit. Pozval mě na plavbu po Seině, kterou jsme zakončili romantickou večeří na Champs-Élysées. Bylo to skutečně magické, takové, jak to bývá v romantických filmech. Přesně věděl jak na mě. Tu noc jsme sice strávili spolu, ale ráno šel každý z nás svou cestou. On odlétal do New Yorku, já do Dubaje."

Přečtěte si: Po prvním manželství jsem muže odmítala: Jeden to však změnil gestem, které by si měli osvojit všichni dobří chlapi

Klára však tušila, že nejde o krátkodobou záležitost. Skutečně se jeden do druhého zamilovali. "Hodně jsme si psali, volali jsme si vždy, když se dalo a po dvou týdnech jsme se setkali v Praze. Zůstali jsme tam spolu tři dny, ale ty byly mimořádně intenzivní. Nedokázali jsme se jeden druhého nabažit. A tam se mě Thomas zeptal, jestli si ho vezmu. Brala jsem to jako vtip a tak jsem řekla ano. No on vytáhl z kapsy zásnubní prsten. Byla jsem šokovaná, ale dojatá zároveň. Přestože jsme spolu dosud strávili opravdu málo času, souhlasila jsem. Milovala jsem ho a to bylo pro mě nejdůležitější." Svatba byla přesně šest týdnů od zásnub. Ale tak rychle jako jejich manželství začalo, tak i skončilo. Trvalo necelé tři roky.

Toto jsme nedokázali překonat

"Nebyla v tom nevěra, žárlivost, ani někdo třetí. To co nás rozdělilo, byla práce. Oba jsme ji milovali a nedokázali jsme se jí vzdát. No z toho vyplývalo, že jsme spolu byli opravdu minimum času. Měli jsme toho velmi mnoho a prostor na manželství nám jaksi nezůstával." Pokud si však představujete rozvod jako z Hollywoodských trháků, plný emocí, mýlíte se. Vše proběhlo naprosto v pohodě, bez zbytečností kolem a dokonce v přátelské atmosféře.

Nepřehlédněte: Za život v luxusu neváhala opustit svého muže s dcerou: Toto byl zlomový moment, který vše spustil

"Stále jsem Thomase milovala, ale věděla jsem, že ani jeden z nás takto nebude šťastný. Pochopili jsme, že mnohem lépe dokážeme fungovat jako přátelé, než manželé. I když se to někomu může zdát nemožné, nám to vychází. Dokonce máme každý novou známost a bezproblémů se čas od času setkáme i ve čtveřici. Ano, směle mohu konstatovat, že můj ex, je můj nejlepší kamarád. A to jen proto, že mi nevzal to nejcennější. Možnost volby."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..