To, že mě manžel podvádí, jsem se dozvěděla od jeho milenky: Řekla jsem jí něco, čemu dosud nerozumím

Dozvědět se o milence svého muže přímo od ní, je facka od života, která opravdu bolí. A věřte, že ji dlouho cítíte. Tento pocit dobře zná i Tatiana. Zareagovala však tak, že sama sebe nepoznávala.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tatiana byla vdaná sedm let. S Markem se poznali na letní dovolené. Ona byla s kamarádkami, on s kamarády. Bydleli ve stejném hotelu, takže téměř celých 10 dní ze sebe při snídani či večeři, nespustili oči, pokud se náhodou setkali. Paradoxně, tehdy se až poslední den dali do řeči a vyměnili si čísla. Ani jeden z nich však neočekával víc, ale osud to zařídil jinak.

Mohlo by vás zajímat: Moje žena milovala celé naše manželství jiného muže: Byl na naší svatbě a já jsem byl po celou dobu jen náhrada

Spojila nás náhoda

"Potkali jsme znovu v Praze v nákupním centru. Oba jsme měli pracovní meeting, ale dohodli jsme se, že jeden na druhého počkáme a půjdeme spolu na kávu. Z jedné kávy byla další, pak oběd, večeře a ani nevím jak a chodili jsme spolu. Po roce a půl randění mě požádal o ruku a já jsem souhlasila." Ze začátku vypadal jejich vztah přímo idylicky. V podstatě se nikdy nehádali, neměli větší krizi, až to jejich okolí nechápalo. Vše se však změnilo v době, kdy Mark měnil práci.

Najednou jsem ho nepoznávala

"Podle mě se změnil od základů. Dostal mnohem vyšší post než měl dosud a upřímně mám pocit, že mu to tak trošku stouplo do hlavy. Sebevědomí dosáhl na úrovni level 100 a já se vrámci jeho pozornosti dostávala do pozadí. Choval se ke mně najednou velmi pohrdavě a cokoli jsem udělala, bylo podle něj nesprávné, nedostatečné a kritika na mou osobu byla na denním pořádku. Naše manželství nabralo spád jako nikdy předtím. Jeden druhému jsme se odcizili, náš intimní život nebyl už žádný a já jsem to připisovala práci. Nicméně velmi jsem se mýlila."

Nepřehlédněte: Manžel si po 7 letech psal s jinou: Abych zachránila náš vztah, musela jsem něco udělat, dodnes nezná celou pravdu

Na firemní párty, kam vzal Mark i Tatianu se objevila žena, která měla k Markovi opravdu blízko. Celý večer se kolem něho točila a Tatianě se to od počátku nezdálo. To co následovalo, by však nikdy nečekala. "Přišla ke mně a představila se mi jako jeho přítelkyně. Prý o mně ví, ale Mark jí slíbil, že se brzy rozvede. Táhli to spolu téměř rok. Nejdříve jsem nevěděla jak zareagovat, ale nakonec jsem jí řekla, že jim přeji šťastný život. A v pohodě jim po našem rozvodu půjdu za svědka na svatbě. V tom okamžiku se ve mně něco zlomilo a já jsem posbírala své rozbité sebevědomí. Věřím na karmu a jsem si jistá, že se jim to oběma vrátí. Nikomu nic špatného nepřeji, ale život věci vrací. Alespoň mně se to tak potvrdilo při mnohých věcech."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..