Díky těmto 7 věcem lidé milovali Dianu: Kvůli čemu nedali nejen Britové na princeznu dopustit?

Princezna Diana byla skutečným miláčkem. Lidé ji zbožňovali a dokonce dodnes patří k nejvlivnějším osobnostem. Díky čemu si získala srdce téměř každého?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

1. Neváhala podat pomocnou ruku komukoliv

Sympatická princezna, kterou svět miloval a ležel její u nohou byla pověstná tím, že pomáhala všude, kde se dalo.

Většinu svého dne trávila kromě péče o syny, dobrovolnými aktivitami. Bez jakýchkoliv problémů pomáhala lidem v nouzi, handicapovaným, těžce nemocným, přispívala umělcům, ochranářům a právě její vztah k malým dětem a zvířatům byl přímo ukázkový.

2. Za vše děkovala

Tato členka královské rodiny, přesně věděla o čem je život. Vážila si každého koho potkala. Stejně slušně se chovala k pokojské jako k někomu, kdo pocházel z aristokratické rodiny. Nedělala rozdíly. A za všechno neustále děkovala. Diana dobře věděla, že za každou maličkost je třeba být vděčný a ocenit ji.

3. Bez ostychu hovořila o svých problémech

Ať už šlo o psychické problémy, potíže s anorexií, později bulimií, sebepoškozování, o tom všem otevřeně vyprávěla. I kvůli své upřímnosti si získávala přízeň okolí. Lidé ji zbožňovali, protože si na nic nehrála a nikdy neprezentovala ideální život bez chybičky.

4. Otevřela první nemocniční oddělení pro lidi s AIDS

Ještě v roce 1987 otevřela tato plavovláska první nemocniční oddělení pro AIDS ve Velké Británii. Za každou cenu chtěla pomoci lidem, s tímto zákeřným onemocněním a vytvořit jim o něco lepší podmínky pro život.

Nepřehlédněte: Princezna Diana nosila kousky, které se opět vracejí do módy: Všimněte si na ní outfitů, které jsou dnes IN

5. Záleželo jí na tom aby její synové vyrůstali jako normální děti

Diana vždy toužila po tom, aby její synové vyrůstali jako všechny ostatní děti. Neustále se jim věnovala, hrála si s nimi, vozila je do školy, trávila s nimi čas na dětských hřištích, chodila do kina. I přesto, že se to ne vždy zamlouvalo královně, ona si dělala věci po svém. Neboť cítila, že je to správné.

Nepřehlédněte: Mému muži přišla nahá fotka jisté ženy z dovolené: Sms, která následovala hned potom, byla vrcholem trapnosti

6. Nechyběla jí pokora

Diana byla ženou, které rozhodně nebyla cizí pokora. Vážila si všeho co měla a snažila se žít naplno. Milovala život, lidi a své syny. Právě Harrymu a Williamovi se od malička snažila vysvětlovat to, jak je v životě skromnost a pokora opravdu důležitá.

7. Zajímala se o ženy a děti v nouzi

Pravidelně navštěvovala útulky pro ženy, které neměly domov, týrané ženy a ty, které byly v nouzi. Neměla problém posedět si s nimi a dávala jim mnohé cenné rady. I svou přítomností se snažila jejich život obohatit.

Nepřehlédněte: 7 absurdních pravidel, které musí členové královské rodiny dodržovat: Co je samotné vytáčí a nemohou to změnit?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..