Podzimní kino a televizní trháky: Tyto filmy vám vylepší náladu během deštivých dní

Pokud hledáte způsob, jak zábavně strávit pochmurnější podzimní dny, přinášíme vám pár tipů na horké kino a TV premiéry.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

České překvapení roku

Letos česká filmová scéna vypouštěla do světa jeden snímek za druhým. A film Nabarvené ptáče, který měl premiéru právě na nedávném festivalu v Benátkách, je asi tím nejlepším, co jsme vytvořily. Pochvalné ovace si dokonce vysloužil i od filmových kritiků. I když mnozí uvádějí, že snímek není pro každého. Těžké téma válečného období, snaha rodičů ochránit své židovské dítě prý přinutila některé lidí odejít z kinosálů. No ti, co zůstali, nešetřili pozitivními reakcemi. Ty si za svůj výkon zasloužil hlavní "hrdina" Petr Kotlár, kterému výborně sekundují Jitka Čvančarová, Udo Kier, Lech Dyblik i hollywoodský herec známý z filmu Thor Stellan Skarsgard. Premiéra je v našich kinech naplánována na 19. září.

Viz též: Známe věk, kdy žena pociťuje nejvyšší sebevědomí: Proč je to právě toto číslo?

Hollywodsky trhák plný hvězd

Po úspěchu s filmem Tenkrát v Hollywoodu, přichází Brad Pitt s dalším velkofilmem Ad Astra. I tentokrát se však po jeho boku objevují další velká jména jako Liv Tyler, Tommy Lee Jones či Donald Sutherland. A o co jde tentokrát? děj se odehrává v 22. století, kde se Brad vydává do vesmíru, aby odvrátil hrozbu, která čelí Zemi. Objevuje tam tajemství, které zpochybňují povahu lidské existence a naše místo ve vesmíru. Umělá inteligence je integrována do všech průmyslových odvětví, Měsíc a Mars jsou kolonizovány, lidmi osídlené satelity obíhají kolem Neptunu, nejvzdálenější planety sluneční soustavy. Na Zemi se staví nová Babylonská věž. (Zdroj: cine-max.sk) Sci-fi snímek má premiéru také 19. září.

Přečtěte si: 6 věcí, které ženy na sobě nemají rády, ale muži je milují: Trojka vás jednoznačně překvapí

Supermodelka v televizi

Když topmodelka Cara Delevingne světu prozradila, že se chce věnovat herectví, nikdo ji nebral příliš vážně. Přeci jen modelek na plátnech je i tak dost a ne každé se podaří zabodovat, jako například oscarové Charlize Theron. Ale ona celkem překvapila. Po pár filmových rolích, začala čeřit vody i v televizi. Tentokrát po boku Orlanda Blooma sklízí úspěch v televizní mini sérii Carnival Row. Fantasy počin byl natáčen u našich českých sousedů a za produkcí stojí Amazon. 30. srpna bylo do světa vypuštěno všech osm částí, takže pokud máte před sebou volný víkend a chcete si ho užít v pohodlí domova, právě tento seriál vám může dělat společnost.

Mohlo by vás zajímat: Přístup, se kterým dostanete každého muže: Víte, co zabírá na znamení, ve kterém se dotyčný narodil?

Podíváte se raději na film v kině nebo v televizi?

Kino
0
TV
0
Hlasovalo: 0

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..