Spávala jsem souběžně se svým ex i současným: Kvuli tomuto jsem se nemohla rozhodnout, který z nich je ten pravý

Lucia udělala věc, kterou sama považovala za nemorální. Vždy tyto typy žen odsuzovala, ale nakonec se stala jednou z nich. Současně totiž udržovala vztah se svým snoubencem, i ex zároveň.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Když si myslíte, že nový vztah je pro vás vykoupením

Lucia a Tibor se dali dohromady v práci. Při jednom společném projektu se do sebe zamilovali a přestože měli vztah na pracovišti přísně zakázán, nedokázali si v tomto směru říci ne. A tak se i přes pravidlům a předpisům dali dohromady. "Myslela jsem si, že je pro mě tím pravým. Říkala jsem si, že takto vypadá osudová láska. Byl přesně takový, jakého jsem si muže po svém boku představovala. Zajímal se o mě, věnoval mi pozornost, byla jsem pro něj prvořadá a staral se o mě jako o princeznu. Po rozchodu s mým ex byl pro mě doslova vykoupením. S Adamem jsem totiž roky trpěla. Přestože jsme spolu byli 5 let, mám pocit, že to nebylo ani 12 měsíců. Většinu času totiž trávil v práci a já jsem byla vždy na vedlejší koleji. Právě proto jsme se i rozešli. Ne že bychom si nerozuměli, jen měl na mě v rámci svého harmonogramu minimum času."

Přečtěte si: Po prvním manželství jsem muže odmítala: Jeden to však změnil gestem, které by si měli osvojit všichni dobří chlapi

Tibor byl přesný opak Luciina ex. Byla pro něj vším a dával jí to pocítit. Minimálně už jen tím, že ji po třech měsících známosti požádal o ruku. "Okamžitě jsem souhlasila, měla jsem pocit, že jsem pro něj vším a je láskou mého života. Vše však změnil jeden nevinný večer."

Nepřehlédněte:Porovnání tekutých make-upů s cushion: Jak dosáhnete sjednocené pleti a vykonturování obličeje?

Jeden večer změnil můj život od základů

Lucia šla na narozeninovou oslavu své kámošky, ale nepočítala s tím, že se tam objeví i Adam. Byla to totiž jejich společná kamarádka. Ze začátku se ignorovali, ale nad ránem, když už byla zábava v plném proudu se dali do řeči. "Slovo dalo slovo, zavzpomínali jsme si na staré časy, řekli si věci, které byli pro nás během našeho vztahu tabu a skončili jsme spolu v jeho bytě. Když jsem se ráno probudila, cítila jsem sice výčitky, ale ne až takové jaké bych měla mít. Nacházela jsem u Adama klid a bylo mi s ním fajn. Zároveň jsem ale milovala Tibora." V průběhu pár týdnů se Lucia dostala doslova do začarovaného kruhu. Spávala současně se svým už snoubencem i ex. Nedokázala se rozhodnout, který z nich je ten pravý. Uběhlo 7 měsíců a stále je na tom stejně. "Nedokážu se rozhodnout, který je ten pravý, protože oba miluji. Jen každého úplně jiným způsobem. Snažila jsem se to mnohokrát vyřešit, ale vždy jsem zůstala při tomtéž. Je to 50:50. Já jen věřím, že už konečně pochopím, který z nich je mužem mého života..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..