Podlehněte i vy kouzlu eko-glamour cestování: Tyto jedinečné místa byste měly během podzimu rozhodně navštívit

Glamping se stává v dnešní době stále populárnější. Pokud hledáte eko alternativu ke klasickému masovému turismu, víme, kde si přijdete na své. Tato místa si vás opravdu podmaní.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dobčické rybníky

Pokud toužíte zažít něco opravdu neobvyklého s kouzelnou a atypickou atmosférou, rozhodně byste měly navštívit Dobčické rybníky. Toto místo je jako z jiného světa. Odpočinete si tu od moderní doby, všech technologií, protože hlásá návrat k přírodě. Chatky jsou bez elektřiny, vybavené solárními lampami a lucerničky a malými kamny. Vychutnejte si sklenici vína v houpací síti, ráno se pokochejte pohledem na klidnou hladinu rybníka a oddejte se sladkému nicnedělání. K dispozici zde máte stylovou loďku, dřevěnou saunu a na malém ostrůvku Kadu. Co víc si ve dvojici přát, no ne?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Dobčické rybníčky (@dobcickerybnicky),

 

Šumavská Maringotka

Pokud jste v dětství toužily po tak trochu kočovném životě, ale nikdy jste si tento sen nesplnily, je čas to změnit. Dokonalý klid, můžete zažít uprostřed šumavské přírody ve skutečně stylové maringotce. Ano, čtete správně. Tento typ dovolených si totiž nachází stále více příznivců. Na pozemku vás bude čekat přírodně-koupací jezírko, ohniště, místo na posezení, dokonce i sauna a vířivka. Věřte, že zde vás nic nebude rušit.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Dobčické rybníčky (@dobcickerybnicky),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Michal Piloušek (@sumavskamaringotka),

Mohlo by vás zajímat: Vztahy po třicítce se drasticky změní: Odborníci mluví o nejlepším období pro lásku

Wellness Fishing and Vagon

Patřily jste i vy nebo váš drahý k milovníkům vlaků jako malí? Zbožňovaly jste vše s nimi spojené? A prázdninový víkend k babičce, kam se šlo právě jím, byl pro vás vždy nezapomenutelným zážitkem? Pokud toužíte po malém návratu do dětství s přidanou hodnotou, Wellnessvagón je pro vás jako stvořený. Netradiční ubytování naleznete v srdci Třeboňska, v přestavěném vagónu z Legio vlaku.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Adéla Pouzar (Hložková) (@adelapouzar),

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený mona nails (@mona_nails),

Stromhouse

Tyto typy ubytování jsou tak trochu splněnými dětskými sny. Mít svou skrýš na stromě v zahradě, bylo opravdu touhou nejedné z nás. No a v Česku, takových míst, každým rokem přibývá. Uprostřed přírody, obklopený lesem a tichem najdete zasloužený odpočinek. Stromhouse se nachází u Pyskočel v Posázaví a je hotovým balzámem na duši. Bez elektřiny, připojení na wifi, zapomente na tomto místě na realitu běžných dní.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kateřina Saint Germain (@mycookingdiary.cz),

Přečtěte si: Nejhonosnější ženské rozloučení se svobodou: Na takovou noc budoucí nevěsty určitě nezapomenou

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Petra Jirglova (@toosweetnothings),

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..