Král popu Karel Gott: Žena jeho života při něm stála do posledního momentu, tušíte jak se tato dvojice seznámila?

V létě oslavil své kulaté 80. narozeniny a byl jedním z těch, o kterých jsme si všichni mysleli, že bude nesmrtelný. Král popu Karel Gott zůstane navždy v našich srdcích a byl mimořádným přínosem pro naši společnost. Čest jeho památce.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Několikanásobný držitel ankety Zlatý slavík nás navždy opustil v úterý krátce před půlnocí doma v kruhu jeho nejbližších. Jeho manželka Ivanka mu během náročných dní byla obrovskou oporou a společně s jejich dcerami se radovali z každé společně strávené chvíle.

"S nejhlubším zármutkem v srdci oznamuji, že nás včera, krátce před půlnocí, po těžké a dlouhé nemoci, opustil můj milovaný manžel Karel Gott. Odešel doma, v tichém spánku, v kruhu své rodiny," oznámila dnes Ivanka.

První moment seznámení vám vyčaruje úsměv na tváři

Nejpopulárnější popový zpěvák v dějinách Československa Ivanku miloval celým svým srdcem a byla to právě ona, která jeho život do značné míry ovlivnila

První moment seznámení se udál na předávání cen TýTý, kde Ivanka padla popovému králi do oka. Paradoxem je, že oba byli v té době zadání. Maestro si však neváhal na okouzlující Ivanku vyžádat číslo. To však ještě netušil, že Ivanka si s ním bude tak trochu hrát, protože číslo, které mu na sebe dala, bylo falešné. Přišlo jí to totiž nevhodné. Pár začala dvojice tvořit až o dva roky později v roce 2000.

Čtěte více: Vzala si ho do parády: Známý český sportovec získal po boku své polovičky Ester skvělý styl

Svatbu měl až v 68 letech

Idol mnoha žen si za svou ženu vybral právě Ivanku a svědčil o tom i fakt, že se tajně vzali v Las Vegas. Ona měla v té době 31 a on 68, ale přesto tvořili až do posledního momentu harmonický pár a získali si také jako rodina sympatie fanoušků či obdivovatelů.

Mají spolu dvě nádherné dcery. Charlotte Ella a Nelly Sofia se spolu s ním nedávno objevili v společnosti a velmi jim to jako rodině slušelo. Právě se starší dcerou Charlotte nazpíval dojímavou píseň "Srdce nehasnou". Píseň věnoval král popu své dceři na 13. narozeniny a sklidili tak obrovský úspěch.

Čest jeho památce

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..