Utajovaná svatba roku! Justin Bieber a Hailey Baldwin se vzali podruhé. A velkolepě!

Jednoznačně můžeme napsat, že šlo o svatbu roku! Mladý páreček se rozhodl pojmout svůj den D velkolepě a trochu tajemně.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

1 rok 2 svatby

Naštěstí téže dvojice. První obřad měla tato skandální dvojice už loni. Šlo o formální záležitost, která proběhla v naprosté tajnosti a jen za přítomnosti novomanželů. O 12 měsíců později se však rozhodl Justin Bieber s manželkou Hailey Bieber uspořádat velkolepou hostinu, kterou si tentokrát s nimi užili i blízcí přátelé a rodina.Církevní obřad proběhl v kapli Somerset Chapel a zúčastnili se ho všechny slavné modelky na čele s nejlepší přítelkyní novomanželky, Kendall Jenner. Nechyběly však ani známé jména hudebního showbyznysu jako Ed Sheeren, Usher, Travis Scoot a desítky dalších. Přesněji prý bylo na svatbě něco kolem 150 pozvaných hostů.

Mohlo by vás zajímat: Důvěrnice princezny Diany: Ví, co se děje za dveřmi paláce a s královskou rodinou má dodnes výborné vztahy

Na rozdíl od té první svatby, tato rozhodně nebyla skromná. Konala se v přísném utajení, takže jediné dostupné fotografie jsou ty od neodbytných paparazzi fotografů a hostů, kteří měli potřebu zavěsit okamžitě fotky z jejich svatby na sociální sítě. Bohužel, na fotky nevěsty ve svatební róbě si ještě musíme počkat. Jediné informace, které jsou světu známé jsou místo konání. Oslava proběhla v hotelu Montage Palmetto Bluff. Novomanželům na hostině zazpíval i vítěz Grammy Daniel Caesar.

Přečtěte si: Nejvíc sexy princ všech dob: Ženy z něj jdou do kolen, jeho pozornost si však získala kráska s takovou minulostí

22letá Hailey si od rána užívala den v bílých stylingách. Při nácviku večeře měla na sobě velmi ženský model minišatů, který kopíroval její křivky. Po boku svého partnera působila velmi uvolněně a spokojeně. Věříme však, že z ní byla opravdu půvabná a nádherná nevěsta.

Myslíte si, že to této dvojici vydrží "navěky"?

Ne, rozvedou se za pár let
3
Ano
1
Hlasovalo: 4

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..