Jaké je vaše počáteční písmeno ve jménu? Prozradí o vás i to, co byste nejraději zatajili

Vaše křestní jméno ukrývá množství tajemství a právě první písmeno může o vás prozradit i to, co byste nejraději zatajili.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

A

Písmeno A začíná celou abecedu a nositelé jména, které začíná na toto písmeno, chtějí být vždy první. Mají vůdčí schopnosti, jsou houževnatí, cílevědomí, ale občas trochu egoističtí.

B

Lidé s citlivou povahou. Jsou to věrní partneři a přátelé, pro které je rodina na prvním místě. Často pracují v charitě.

C

Jsou to skvělí matematici a mají vytříbené logické myšlení. Vždy se na problém dívají racionálně a nikdy je nic nevyvede z míry.

D

D jako disciplína. Déčkaři jsou přísní na své okolí, ale nejpřísnější jsou sami na sebe. Nikdy se nevzdají a patří k lidem, kteří vždy dosáhnou svého úspěchu.

E

Lidé s počátečním písmenem E patří k extrovertům s množstvím přátel. Dokáží se promluvit téměř s kýmkoliv, což je předurčuje na úspěch v jakémkoli směru, kterým se vydají.

F

Velmi zodpovědní lidé se smyslem pro férovost. Jsou vtipní a patří ke králům večírků, kteří dokáží rozesmát celé okolí.

G

Kreativní duše se sklony k filosofování. Na každý problém se dokážete podívat z různých pohledů, jste empatičtí a to z vás dělá skvělé společníky.

Nepřehlédněte: Ženy, s muži v tomto znamení to nebude jednoduché: S tímto chlapem je vztah největší risk!

H

Lidé s písmenem H se často stanou lékaři, zdravotními sestrami či učiteli. Pomoc lidem je pro ně nejdůležitější poslání v životě.

I

Nejupřímnější lidé v abecedě, kteří vždy řeknou svůj názor bez ohledu na to, zda se někoho dotkne, nebo ne. Jsou to však věrní partneři a nenávidí lež či zradu.

J

Ambiciózní lidé se smyslem pro odhodlání a férové chování. Nesnesou podlost, klepy a neprávo.

K

Občas vás přemohou emoce, které neumíte příliš ovládat. Jste citlivá duše, rodinně založená, jejíž empatie pomáhá v zaměstnání. Je jedno, čemu se věnujete, vždy musíte být obklopeni lidmi.

L

Lidé plní energie a elánu. I v nejtěžších chvílích neztrácejí chuť do života. Jsou to extroverti, ale když si něco vezmou do hlavy, už se toho nepustí.

Nepřehlédněte: Dokud to nezažiješ, nepochopíš! Situace, se kterými se ztotožníme, jen pokud je sami zažijeme

M

Lidé si k vám vždy přijdou po dobrou radu. Posloucháte, jste empatičtí přátelé a neumíte říct ne. Pozitivismus, přátelskost a laskavost patří k vašim nejsilnějším zbraním.

N

Tyto umělecké duše mají skvělé komunikační dovednosti a talent téměř na všechno. Patří k introvertům, ale když jsou ve společnosti, umí se odvázat.

O

Velmi hloubaví lidé, kteří celí život prahnou po znalostech a nových informacích. Mají odpověď na všechno, no občas působí trochu snobsky.

P

Rodilí cestovatelé, kteří milují nové zážitky, nové lidi, nové podněty. Mají obrovské množství životní energie, ale je obtížné udržet je na jednom místě.

Q

Herci, spisovatelé, zpěváci. Lidé se začínajícím písmenem Q patří k uměleckým duším, které s okolním světem komunikují prostřednictvím svého umění.

R

Koluje v nich horká krev. Jsou emocionálně založení, občas prchliví, ale mají silného ducha, který jim nikdy nedovolí spokojit se s málem. Vždy následují své sny a nikdy je nic neodradí.

S

Na rozdíl od tvaru jejich počátečního písmene, tito lidé jsou přímočarý a vždy si předurčí jasné cíle. Neskončí, dokud je nesplní. Jsou sebekritičtí a občas o sobě pochybují.

T

Silné osobnosti, které mají někdy sklon být trochu panovační. Jsou to skvělí vůdcové a rádi se obklopují lidmi.

U

Lidé, jejichž jméno začíná na U, nenávidí, když někdo strká nos do jejich věcí. Rádi dělají věci po svém a nové přátelství navazují jen velmi neochotně.

V

Vítězové. Přestože se jim nemusí vždy ve všem dařit, dokáží i překážku proměnit na vítězství. Jsou vždy pozitivně naladěni.

Nepřehlédněte: Jak ztratit kluka v deseti dnech: Neznáme to jen z filmu, je to reálný život...

W

Lidé s charismatem, která přiláká množství lidí: fanoušků, publikum či následovatele. Tito lidé se vždy dostanou na vrchol, odkud je výhled na své příznivce.

X

Oddaní partneři, pro které je nejdůležitější jejich duchovní svět a vnitřní štěstí. Cvičitelé jógy, učitelé či mentoři, to jsou nejvhodnější povolání, ve kterých se budou cítit naplněni.

Y

Lidé, kteří se nebojí riskovat. Milujete adrenalin a stresující situace, které ve vás vyvolávají euforii. S vámi se nikdo nenudí. Patříte k lidem, kteří nemají rádi závazek.

Z

Skvělí diplomaté, obchodníci či právníci. Mají skvělý talent pro řešení jakýchkoliv hádek a řešení problémů s chladnou hlavou.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
TJ

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..