Takto se nám s narůstajícím věkem mění tvář: Pokud si však osvojíte tři věci, nemusí se to týkat vás

Věkem se přirozeně naše tvář mění. Ztrácí elasticitu, přibývají vrásky ... Pokud to však chcete zastavit neinvazivně a v pohodlí své koupelny, nechte se inspirovat našimi osvědčenými tipy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dnešní doba nabízí opravdu množství možností jak si dopomoci k dokonalému vzhledu. Ultrazvukové ošetření, radiofrekvence, thermoliftingy a to je jen zlomek všeho, čím si umíme pár let ubrat. Pokud však chcete docílit mladšího vzhledu opravdu šetřeně a neinvazivně, víme přesně jak na to. A vystačíte si i s tím, co máte doma.

Mohlo by vás zajímat: 6 věcí, které ženy na sobě nemají rády, ale muži je milují: Trojka vás jednoznačně překvapí

1. Základem je hydratace

Stejně jako zevnitř, tak i zvenčí. Mladý člověk má totiž elasticitu pleti perfektní, tuk neklesá směrem dolů, takže se to dá zvládat. S postupujícím věkem, po třicítce je to však horší. Proto byste měly být připraveny a hydratovat své tělo velmi brzy. Doporučuje se vypít denně alespoň 2,5 litru a k tomu pokožce dopřát kvalitní hydratační krém s vysokým obsahem vody. To dokáže s pletí opravdu zázraky. Skvěle to eliminuje mimické a začínající vrásky a oddaluje celkové stárnutí organismu.

2. Přírodní, no 100%

Tušily jste, že právě díky dobré stravě si dokážete ubrat skutečně pěkných pár let? Jsou totiž určité potraviny, které vrásky opravdu eliminují. Výborný je losos, který je dobrým zdrojem hořčíku, vitamínů B6 a B7, omega3 mastných kyselin či dimetylaminoetanolu, ten odborníci označují za hormon mládí. Dále jsou to nepochybně vajíčka. Ty jsou významným zdrojem koenzymu Q10, který udržuje pokožku pružnou a hydratovanou. No a přidejte si do jídelníčku i papriku. Ta je bohatá na vlákninu, vitamin B6, ale i karotenoidy, které zabraňují vzniku vrásek.

Přečtěte si: Vyhněte se lidem, kteří vám v životě (ne) vědomě ubližují: Takto se jich zbavíte navždy

3. Osvojte si denní rituál

Nebojte se, nebudete muset běhat maratón, ani nic podobného. To co vám při problémech s přibývajícími vráskami rozhodně pomůže je zelený čaj. Musíte si však dát alespoň čtyři šálky denně. Kvalitní zelený čaj, totiž životnost mladých buněk v pleti, prodlužuje. Jde o skvělý zdroj antioxidantů, aminokyselin a L-theanine. Takže pokud se chcete vyhnout zbytečnému předčasnému stárnutí, přesně víte jak na to!A

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..