Harry a William na ni nedali dopustit, ale královna její výchovné metody nechápala: Jakou mámou byla princezna Diana?

Své děti vždy milovala nadevše. A Harry s Williamem to velmi dobře vědí. Ačkoliv měla své zvláštnosti, byla prý velmi zábavným rodičem, navzdory postavení. Jaká však byla princezna Diana ve skutečnosti mámou?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Měla svá specifika

Britští princové William a Harry nedají dopustit na svou mámu dodnes. Byla pro ně vším a dopřála jim věci, které by bez ní zkusit rozhodně nemohli. I přesto, že měla všemi milovaná princezna Diana určitá specifika a zvláštnosti, jedno jí nelze odepřít. Byla milující mámou, pro kterou byli synové vším. Vždy dělala vše proto, aby byly její děti šťastné. Přestože se mnohokrát nesetkávala s pochopením.

Mohlo by vás zajímat: Podívejte se na narozeninové fotky prince George, které vyvolaly kontroverzi: Čím se malý následovník trůnu provinil?

Na své děti nedala dopustit

"Opravdu byla skrz naskrz úplným dítětem. Říkala mi: Hněvej se, jak chceš, ale nikdy se nenech chytit'," řekl pro jeden z rozhovorů princ Harry. Právě on se prý povahou podobal zejména na svou mámu. Téměř ve všem. Diana bez problémů brávala děti do kina, na pizzu, do fastfoodů, mnohdy i mezi běžné lidí a to dokonce i bez ochranky. V tomto směru rozhodně nenacházela pochopení se samotnou královnou, ale šlo jí o jediné. Chtěla, aby její děti prožily normální dětství a zažily i okamžiky jako obyčejné děti bez postavení. Dianě rozhodně nechyběl smysl pro humor a ten byl skutečně nakažlivý.

Čtěte také: Nejoblíbenější účes Meghan Markle po porodu je jasný: Využijete jeho výhodu ve svůj prospěch i vy?

Tyto věci dělala po svém

Diana velmi dobře věděla, že život nekončí za zdmi paláce a to se snažila naučit i své děti. Chtěla jim ukázat, jak žijí běžní lidé, bez pozlátka. Bojovala v kampaních proti AIDS, či chudobě a na mnohé tyto cesty brávala i Harryho a Williama. Důležité pro ni bylo, aby pochopily, že ostatní kolem potřebují i ​​pomoc. A pokud se dá, opravdu jim pomocnou ruku podat. Právě toto poselství si děti vzaly k srdci a v mnoha věcech jdou v krocích své mámy. Možná i díky tomu zůstane v srdcích nejen svých dětí, ale i mnoha lidí navždy.

Nepřehlédněte: Job snů nebo noční můra? Podívejte se, jak vypadá den módní poradkyně Kate Middleton

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..