Módní doplňky, které jsou IN na podzim 2019: Kdysi je nosily naše mámy, inspirujte se přímo z civilu

Zatímco na molu představují během týdnů módy návrháři své kolekce na další rok, v ulicích to žije street stylovou módou, která odráží aktuální trendy. Co se nosí?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Maratón módních přehlídek odstartoval a návrháři módních domů představují řadu za řadou své kolekce na průlomovou dekádu počínaje sezónou jaro / léto 2020. Před prohlídkami se to víří těmi nejznámějšími ikonami, které určují to, co je aktuálně IN.

Když jsme se blíže podívaly na jejich stylingy, našly jsme několik společných jmenovatelů. Někdy si totiž stačí uvědomit, že doplňky mají tak neskutečnou sílu, že s jejich pomocí vytvoříte nový exkluzivní look.

Inspirujte se: Na radu manželově sekretářky jsme jeli do tohoto resortu na dovolenou: Jedna z žen si dala dolů vrchní díl a potom ...

Belt bag

Mini rozměry kabelek budou i nadále kralovat. Belt beg se staly doslova šperkem a tyto rozkošné kabelky kolem pasu dokonale zvýrazní ženské kontury. S lehkostí se skloubí nadčasová klasika s jedinečným výsledkem.

Řetězy a řetízky kolem krku

Vrstvení řetízků nebo nošení jednoho masivního řetízku kolem krku s sebou přináší schopnost sestrojit co nejjednodušší styling. Jen skutečné profesionálky si mohou dovolit vyjít ze své komfortní zóny. Mileniálům nechybí odvaha a to se nám na nich líbí.

Pásky ve stylu 80. a 90. let

Jednoduchý trik, maximální efekt. Vosí pas získá na síle, když se rozhodnete ho něčím ozvláštnit a zvýraznit. Pásek přispívá k formování siluety a jak si dobře můžete pamatovat, i tento kousek patřil kdysi do šatníků našich matek. Ty, které si tyto skvosty schovaly, jsou dnes o krok vpřed.

Old school dřeváky s hranatou špicí

Stejně tak dřeváky. Pantofle s hranatou špicí nebo ostré špice se staly průvodci časného podzimu. IT girls je začaly nosit s výsostně podzimními kusy oblečení. Žena se jimi přibližuje k umění pařížanek. Nedbalá elegance není nikdy krokem vedle.

Mušketýrské holínky

Dominanta sezóny. Holínky jsou nejočekávanějším doplňkem. Jsou ženské, sexy a žena v nich získává sebevědomí, o jakém vždy snila. A přitom jde jen o jedny boty. Přesně takový zázrak představují kozačky nad kolena, tzv. mušketýrské holínky nemůžete ignorovat, je to láska na první pohled.

Nepřehlédněte: Revize v šatníku: Většina žen si myslí, že se umí obléci, ale přehlížejí tyto detaily a vypadá to na nich pak jinak

Foto:
PROFIMEDIA, IBLUES (MCLASSE), GUCCI
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..