Pokud se zbavíte tohoto zlozvyku, můžete říci sbohem vráskám: Takto oddálíte čas!

Jeden jediný zlozvyk vám může pomoci k tomu, abyste řekly sbohem vráskám. Víte, co vám dokáže opticky zastavit čas?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ochablá pokožka, vznik vrásek, to vše mnohokrát připisujeme přibývajícímu věku. Avšak stárnutí je jen jedna z příčin, která nám tímto způsobem poznamená pokožku. Mnohem intenzivněji si škodíme vlastními zlozvyky, ačkoli si to mnohdy ani neuvědomujeme. Pokud se tedy chcete zbavit nechtěných mapek na obličeji a zbytečných známek stárnutí, víme jak na to. Úplně postačí, když přestanete dělat tuto jednu věc.

Přečtěte si: Vaše pokožka se promění na pokožku miminka: Tyto krémy se vyplatí mít ve své beauty poličce

Toto nám opravdu škodí

Pokud si myslíte, že jde o stravovací návyky, tušíte zcela správně. Dobrá životospráva je opravdu v péči o pleť klíčová. To co jí však škodí ze všeho nejvíc, je bílý cukr. Právě ten je jedním z hlavních nepřátel. Pokud ho ze svého jídelníčku vyloučíte úplně, zamezíte tvorbě vrásek, eliminujete akné, předejdete předčasnému stárnutí pokožky. Cukr je zodpovědný i za to, že vám klesá pružnost pokožky a obličejová část mnohem dříve zůstává ochablá. Zkuste ho nahradit zdravějšími alternativami jako je med, javorový nebo rýžový sirup. Uvidíte, že pokožka vám poděkuje. Samozřejmě, nebude to na počkání, nicméně věřte, že po pár měsících uvidíte výsledky. Jako první se dostaví výrazné zlepšení čistoty pokožky, zavřou se póry a zmizí zanícené vyrážky. Druhým krokem je právě úbytek vrásek.

Nepřehlédněte: Nový odstín vlasů, který si vás získá během tmavých dní: Odlesky měděné jsou opět v módě

Ověřený tip jak si pomoci v eliminaci vrásek během pár minut

Perfektním tipem na úspěšný boj proti vráskám je obyčejný kokosový olej. Natírejte ho na pokožku, pravidelně ráno i večer a vrásky se vám budou vyhýbat. Nejenže jeho používání jejich vznik dokáže oddálit, ale díky schopnosti udržovat pružnost pokožky, ji i vyhladí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..