Neuměl se smířit s tím, že jsem nyní atraktivnější: Toto byl moment, kdy mě ve společnosti neskutečně ponížil

Ľubica byla na sebe skutečně hrdá, protože se jí po letech konečně podařilo zhubnout na velikost, jakou chtěla, možná i více. Najednou byla skutečně štíhlá a neušlo to oku mnoha mužů, ani toho jejího vlastního. Ten však reagoval tak, jak by nečekala.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Chtěla jsem zjistit, jestli mám v sobě to sebezapření

Ačkoliv byla naše známá Ľubica už i zadaná a její příteli Jurajovi nepřekážela její nadváha, neustále měla potřebu to na sobě změnit. "Chtěla jsem se cítit lépe, atraktivněji, chtěla jsem zjistit, jestli mám skutečně v sobě to sebezapření, že dokážu se svým tělem něco udělat. Proto jsem začala brát hubnutí tentokrát poctivě. Chodila jsem do fitka, měla tam svého trenéra, poradce na stravu. Snažila jsem se být poctivá, dělat všechno tak jak mám. Skutečně jsem se omezovala, častokrát jsem si musela odříct svůj oblíbený dezert, oblíbené jídlo, ale výsledek stál za to," popisuje svou zkušenost s hubnutím naše známá.

Mohlo by vás zajímat: Chtěla jsem podržet kámošku po rozvodu: zneužila to však vůči mně a dodnes nemohu z hlavy dostat tento obraz

Vnímala jsem obdivné pohledy mužů i žen

Ľubice se podařilo za půl roku zhubnout neuvěřitelných 35 kilogramů a byla na sebe hrdá. Samozřejmě po takové rapidní změně si musela pořídit nové oblečení, protože jí bylo všechno volné. K tomu se rozhodla podstoupit celkovou změnu vzhledu. Dala si nabarvit hlavu na zrzavo a cítila se skutečně sexy a sebevědomě jako ještě nikdy ve svém životě. "Musím říci, že to bylo skutečně příjemné. Vnímala jsem na sobě obdivné pohledy mužů i žen a řeknu na rovinu, že jsem byla na sebe hrdá. Jediný problém představoval můj přítel Juraj. Myslela jsem si, že nejvíce doslova paf bude ze mě právě on. Nejdříve se to i zdálo. Viděla jsem na jeho tváři překvapení. No, když promluvil, rychle mě zchladil. Prý proč jsem to udělala. Už dost, že mě pomalu není za co chytit, ještě se dám i přebarvit. Líbily se mu moje vlasy a co jsem si to koupila za hadry? Prý jestli jsem se neviděla v zrcadle, vypadám levně. Nechápala jsem, protože já jsem ten dojem rozhodně neměla," pokračuje ve vyprávění Ľubica, která byla z této přítelovi reakce zklamaná a smutná.

Čtěte také: Lea až do svatebního večera netušila, jakého sukničkáře si vzala za manžela: Zjistila to chvíli po obřadu

Nedokázal se smířit s tím, že jsem nyní atraktivnější

Pak se stalo, že šli spolu na večeři a pobavit se do nedalekého podniku od nich. Juraj šel k baru a zatímco tam stál, si všiml, jak při Ľubice stojí muž, usmívá se na ni a očividně ji zve na drink. "Podle mě to bylo milé, ale hned jsem mu vysvětlila, že jsem zadaná a on se chystal odejít. No to už se za námi rozběhl rozzuřený Juraj a udělal skandál. Začal řvát na něj i na mě, že se chovám jako taková štětka. Že jestli jsem na toto potřebovala zhubnou... Aby jsem se mohla vláčet s jinými chlapy. Cítila jsem se uražená a ponížená a odešla jsem domů i pořádně naštvaná," vypráví nám naše známá. Poté, co přišli domů, se však nemínil Juraj omluvit, ale naopak pokračoval. "V té chvíli jsem pochopila, o co mu jde. Jednoduše se neuměl smířit s tím, že jsem takto atraktivnější, a že si mě muži všímají. Pravděpodobně mu vyhovovalo, když jsem byla u sebe a nestarala se až tak o sebe. Protože měl jistotu, že po mně nikdo nevystartuje. Teď se situace změnila a on se cítí méněcenný, ohroženě" uvědomila si Ľubica.

Nepřehlédněte: V manželství mě začalo zajímat, odkud má Alex tolik peněz: Setkání s touto osobou rozluštilo záhadu

Evidentně měl problém sám se sebou

Prý i když se po této hádce stěží udobřili, nakonec se takových situací objevilo stále více a častěji a ona pochopila, že takhle to dál nepůjde. Nenechala se zdeptat jeho později až posměšnými komentáři na adresu jejího vzhledu, protože si věřila a nakonec se s ním rozešla. "Samozřejmě každému v okolí vykládal, že jsem ho chudáka nechala kvůli jinému, jiným, ale toho jsem si už nevšímala. Věděla jsem, že Juraj má evidentně problémy sám se sebou, ne, že já jsem jeho problém," končí svůj příběh Ľubica.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..