Na těchto 5 věcí se mužů nikdy neptejte: Které otázky neumí zpracovat a přesto vám neřeknou pravdu?

Jsou jisté věci, které byste se muže neměly nikdy ptát, obzvlášť v začátcích vztahu. Víte, co nedokáží a nechtějí zpracovat?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Muži nedokáží s určitými informacemi pracovat. Zejména pokud se to dotýká jejich ega a vzhledu. Proto byste zejména v začátcích vztahu, měly určité témata vynechat a z dlouhodobého hlediska se jim vyhýbejte raději také.

Mohlo by vás zajímat: Botičková challenge: V čem prochodit podzimní sezónu?

1. Byla v něčem lepší tvá EX?

Toto je opravdu velmi citlivé téma. Nikdy byste se svého partnera neměly ptát na přednosti jeho bývalé. Věřte, že to vlastně ani nechcete vědět. A téma, v čem byla lepší, je opravdu mimo. Na jedné straně vám nikdy neřekne pravdu a na druhé ani neví jak na takovou otázku reagovat.

2. Kdy se konečně vezmeme?

Uff, tady je jedno, jestli jste spolu rok, nebo pět. S manželstvím na chlapa netlačte. Tedy pokud nechcete, aby vás opustil mnohem dříve, než byste si představovaly. Svatba je totiž něco, co musí muž chtít sám. A když to tak bude cítit, uvidíte, že vás o ruku požádá bez jakéhokoli nátlaku.

Čtěte také: Blazer jako klíčový prvek vašeho šatníku: Využijte jeho potenciál na maximum

3. Tvá rodina je zvláštní

Téma rodiny je mimořádně náročná a jedna z nejcitlivějších. Ať už si o jeho nejbližších myslíte cokoliv, nikdy mu nic negativní neříkejte nahlas. Nevíte, jak je na rodinu fixován a co pro něj znamená. Jde o velmi tenký led, na který je lepší nestoupat.

4. Nerozmýšlet  nad tím, že by si mohl vydělávat více?

Muži jsou přirození lovci, kteří chtějí vždy svou rodinu zabezpečit. Zejména po finanční stránce. Velmi jim na tom záleží. Pokud tedy začnete mluvit o výši jeho platu, s kterou nejste úplně ztotožněna, uvidíte, že o problém máte postaráno. Toto nechce poslouchat žádný chlap. Jediné, co tím docílíte je, že ho od sebe odeženete.

5. Máš raději svou mámu nebo mě?

Nikdy, nikdy opravdu nikdy, nekonfrontujte partnera s touto otázkou. Nejenže na ni neumí, ale ani náhodou nechce odpovědět. Takže ho do této roviny ani nestavte. Máma pro něj vždy bude svatou ženou. Tedy pokud s ní měl normální vztah. Roky patřila mezi nejdůležitější ženy jeho života a to se nezmění. Takže srovnávací rovnice v tomto směru nemá význam. Navíc nikdy před ním na ni neříkejte nic negativně. Obzvláště synové jsou totiž na matky mimořádně fixováni.

Nepřehlédněte: Top barvy na vlasy na rok 2019 podle módních domů: Dominovat bude přirozenost

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..