Dodnes si vyčítám, že jsem chtěl svou ženu podvést: Tohle byl moment, kdy jsem zatoužil po jiné

Maroš svou ženu opravdu miloval. Velmi. Ale nastal okamžik, kdy zatoužil po jiné. A byť jen ve své hlavě, byl by pro ni zřejmě ochotný obětovat všechno.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Diana a Maroš byli pár, kterému vztah záviděli mnozí. Poznali se ještě během základní školy, na střední spolu začali randit a na výšce si řekli "ANO". Vše u nich šlo přesně podle jakéhosi pomyslného plánu.

Mohlo by vás zajímat: Vdala jsem se za výrazně staršího muže: I když mě mnozí odsuzovali, dával mi to, co mi celý život chybělo

Potom jak oba získali diplom a dobrou práci, tak Diana otěhotněla. Na miminko se velmi těšili a Maroš byl ukázkovým otcem. Staral se o malou více než příkladně. Přebaloval, uspával, jezdil s kočárkem, dokonce k ní v noci neměl problém vstávat i přesto, že pracoval. Rodina byla pro něj odjakživa na prvním místě. Nesl si v tomto dobrý základ z dětství, takže to dělal zcela přirozeně a aniž by ho o něco musela Diana prosit. "Skutečně byl příkladným otcem i manželem. Staral se o nás a my jsme byli jako v bavlnce. Proto by mě ani ve snu nenapadlo, že by mi mohl být jakýmkoliv způsobem nevěrný," začíná své vyprávění sympatická brunetka.

Pro rodinu byl ochoten udělat vše

Maroš hodně pracoval a v podstatě byl v nějakém nasazení 24 hodin denně. Buď se věnoval věcem ve firmě nebo doma rodině. Na nějaký osobní prostor s kamarády neměl vůbec čas. V tomto nastavení fungoval více než dva a půl roku v kuse. "Nezdálo se mi na tom nic zvláštního. Svou ženu jsem miloval a snažil jsem se dělat všechno proto aby byla šťastná. Když se narodila malá, viděl jsem, že Diana nedokáže vše sama a pomáhal jsem jí jak se dalo. Nicméně jednou večer to na mě dolehlo."

Čtěte také: Skutečnou lásku jsem vyměnila za peníze: Opustila jsem muže, kterého jsem milovala, kvůli touze po luxusu

Na moment jsem zapomněl, že mám ženu a dítě

"Byl jsem na služební cestě a uvědomil jsem si, že kromě rodiny a práce vlastně nic neřeším. Všichni moji kolegové, známí a kamarádi měli i vlastní zájmy, ale mně na to nezůstávala energie. Seděl jsem na skleničce dole v baru v hotelu, když si o stůl dál sedla nádherná blondýnka. Měla neuvěřitelné charisma. Vypadala velmi křehce a zranitelně. Nikdy jsem se takto nechoval, ale objednal jsem jí drink. A ona si přisedla. Dali jsme se do řeči a zjistil jsem, že není jen krásná, ale i velmi inteligentní. Nic se mezi námi nestalo. Šlo o nevinné flirtování, které nikam nevedlo. Prostě jsem po ní toužil. Na určitý moment jsem úplně zapomněl, že mám ženu a dítě. A právě tohle mě někde uvnitř kouše. Chtěl jsem svou ženu podvést a v podstatě nevím, jestli bych dokázal podruhé odolat..."

Nepřehlédněte: Diagnóza lhář: Pokud se chová takto, věřte, že se nikdy nezmění a bude vás vodit za nos

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..