Existuje ideální počet milenců? Kolik chlapů ve svém životě můžete před svým mužem přiznat?

Pokud máte za sebou několik neúspěšných vztahů, víme, jaké číslo můžete před svou aktuální polovičkou přiznat. Co je ještě v pohodě a co překračuje pomyslnou, povolenou hranici v rámci únosnosti?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Máte za sebou několik neúspěšných vztahů a zdá se vám, že jste konečně našly pana "Božského"? A protože počet vašich milenců nebyl úplně nejnižší, váháte, co mu na tuto otázku odpovědět? Existuje vůbec ideální počet milenců, kdy žena není po množství neúspěšných vztahů, považována za promiskuitní? Ano to číslo je reálné. A my víme, co můžete vyslovit nahlas.

Mohlo by vás zajímat: Můj muž mě podváděl přímo před mýma očima a já jsem to neviděla: Vyspal se se ženou, která mi byla blízká

Kolik milenců je moc? A kolik zase málo?

To pomyslné číslo, kdy žena není na jedné straně nezkušená a na druhé nestála, tedy zlatá střední cesta je 10. Ano víme, není to nejméně. Ale počítají se do toho i muži, kteří se ve svém životě objevili byť jen na chvilku. Mohly to být jen 2 - 3 rande, ale do toho čísla se to počítá. Právě pro muže je počet vašich "ex" mnohem podstatnější, než jste zřejmě předpokládaly. Zejména při výběru životní partnerky, to pro ně hodně znamená. A orientují se na základě toho, zda ve vztahu zůstat nebo odejít. Tento vysoký počet nebyl vždy přípustný. Je to jen poslední období moderní doby.

Nepřehlédněte: Otěhotněla jsem s mužem, kterého jsem znala 4 hodiny: Po dvou letech jsem si však uvědomila tuto věc

Kdysi to byla necelá polovina, kterou okolí akceptovalo. Jde o znak toho, že 21. století je v rámci vztahů mnohem tolerantnější a chápavější. Samozřejmě se tomuto přizpůsobilo i mužské pohlaví. Takže pokud se vás na příštím rande zeptá, kolik chlapů se ve vašem životě objevilo před ním, nemusíte se vůbec bát říct to nahlas. Navíc, pokud budete upřímná, je velmi pravděpodobné, že vám i on řekne pravdu o svých bývalkách.

Čtěte také: Muže svých snů jsem potkala úplnou náhodou: To, co však následovalo, bych nepřála ani největšímu nepříteli

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..