Co všechno o vás prozradí přívěsek, který nosíte? Vybírejte s rozumem

Nosíte na krku symbol svého znamení, měsíc nebo kříž? Možná jste to netušily, ale váš šperk o vás vypovídá mnohé

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kříž

Symbol kříže znamená duchovno, víru, odevzdanost a oddanost, ale často napovídá i o tvrdohlavosti a sobectví jejich nositelů. Jste silní vůdci s osobním kouzlem. Snadno si získáte lidi na svou stranu. Pokud se s vámi někdo pustí do hádky, nikdy ho nenecháte vyhrát. Máte sklon k manipulativnímu chování.

Nepřehlédněte: Oranžová je nová černá! Naučte se ji správně nosit podle šatníku hollywoodských hvězd

Astrologické symboly

Pokud si vybíráte jako svůj talisman symboly měsíce, hvězd, slunce či astrologických znamení, jste kreativní lidé, kteří jsou věčně zasnění v oblacích. Náladoví snílci s množstvím plánů, kteří jsou skvělí společníci a věrní přátelé. Občas máte problém dokončit úkol, který před vámi leží, a máte plno rozdělaných projektů nebo zahájených koníčků. Snadno se pro všechno nadchnete a máte skvělý smysl pro humor.

Medailony

Přívěsky s medailonem milují romantické duše. Rodina je pro vás základní pilíř šťastného života a harmonie. Nemáte rády přetvářku a pocit nespravedlnosti. Jste empatické bytosti, kterým se daří v humanitních oborech. Občas příliš důvěřujete lidem a na tom jste se již nejednou spálily.

Nepřehlédněte: Letní párty ve velkém stylu: Díky těmto kouskům získají vaše plavky party look

Přívěsky se jménem

Když se oblíbená Carrie Bradshaw v seriálu Sex ve městě proslavila svým zlatým náhrdelníkem se jménem, stal se z toho módní hit. Pokud máte rádi přívěsky se jménem či s iniciálami nebo jinými osobními údaji, například s datem narození, patříte k silným osobnostem. Víte, kdo jste a co chcete. Máte tendenci vést lidi, jste sebevědomí a asertivní. Vaše přímočarost vám občas nadělá mnoho nepřátel, zejména mezi vztahovačnými lidmi. Přívěsek s jménem se jako dárek skvěle hodí lidem, kteří potřebují dodat trochu sebevědomí.

Minimalistické šperky

Nosíte jen jednoduché řetízky bez přívěsků nebo perlový náhrdelník? Patříte k sofistikovaným lidem, který jakoby se narodily se smyslem pro eleganci. Nejen v módě, váš šarm se projevuje i ve způsobu, jak se pohybujete, jak jednáte. Připomínáte ladné kočky. S lehkostí splníte každý cíl, který jste si předsevzaly.

Nepřehlédněte: Letní párty ve velkém stylu: Díky těmto kouskům získají vaše plavky party look

Foto:
Profimedia, Alove, Alighieri, Laura Lombardi
Zdroj:
TJ

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..