Nejlépe oblečené dámy této sezóny mají něco společného: Učte se od nich, s těmito kousky nešlápnete vedle

Týdny módy vrcholí a s ním i inspirace na to, po čem sáhnout v šatníku následující dny, pokud chcete pozvednout svůj vzhled o úroveň výš.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Fashion Week v mekkách módy jako je New York, Londýn, Milán a Paříž vrcholí a s nimi i inspirace všude kolem. Tuto sezónu to IT girls rozbalily naplno a v ulicích metropolí ukázaly, že módu mají v malíčku. Nová krev s sebou přináší odklon od zažitých stereotypů a také návrat k barvám. Odstín mint zelené bylo v ulicích vidět více a s ním i několik stylů, které stojí za zmínku.

Inspirujte se: Fakt jsme to nosily? Tyto boty byly hitem v roce, kdy jste se narodily

Sebevědomá žena v kostýmu, která si razí vlastní cestu

Pokud stále uvažujete, zda do toho jít nebo ne, už více neváhejte. Dámský kalhotový kostým, který je o velikost větší, perfektně zakryje nedostatky a zaručí komfort, ve kterém se budete cítit sebejistě. Původně "office look" velmi snadno proměníte na svěží, stačí, když se přikloníte k mentolové zelené. Tento outfit je odrazem moderně smýšlející ženy, která nepotřebuje prvoplánově poutat pozornost.

Ženskost v hlavní roli

Dlouhý kabát do půlky lýtek dokáže bez problémů suplovat i šaty. Je natolik dominantní, že nechá maximálně zvýraznit vaši ženskost. Samozřejmě, pokud zvolíte správnou obuv. V tomto případě lodičky, avšak IT girls se tyto dny neumějí odpoutat od sandálů s řemínky, které si natolik oblíbily, že vzdát se jich, je doslova rozloučením plným emocí. Nosit se budou zřejmě, dokud teplota nepadne blíže k nule.

Objemové protiklady se přitahují

Balónový styl kalhot vyžaduje dokonale znát své proporce. Nemusíte disponovat mírami 90-60-90, ale myslet si, že tento střih dokáže s postavou zázraky, může být trošku na škodu. Kalhoty s nabíraným pasem vyžadují odpovědný přístup. Tam, kde se opticky něco zakryje,  je třeba umět soustředit pozornost někde jinde, v tomto případě v horní části outfitu. Nepodceňujte výběr bot, jinak než na vysokém podpatku ani neuvažujte vyjít z domu.

Saténové sukně v midi délce

Hedvábné šaty a sukně v midi délce rozhodně nejsou jen slabostí žen během léta. Pulty obchodů jasně ukazují, že tento nadčasový kousek má své silné zastoupení právě na podzim. Pokud se chytáte za hlavu, jak ho pojmout, vyzkoušejte vyjít ze svých zažitých stereotypů a zkombinovat ho s opačným stylem, například sportovními teniskami v retro duchu nebo s pleteným oversized svetrem. Líbí?

Mohlo by vás zajímat: Kabelky sezóny, které si zamilujete! Tento podzim bodují tyto 3 kousky

Móda ve znamení recyklace a cirkulace

Rok 2020 se již nyní nese ve znamení osvěty a s ní spojené edukace v módě. Mint odstín se objeví i v kolekcích na jaře 2020 a je tak důkazem toho, že některé trendy se stávají skutečně nadčasové. Maxmara přišla během uplynulých dní na fashion weeku s hotovou armádou pastelu. Při výběru vašeho šatníku mějte totiž vždy na paměti, zda si daný kousek obléknete více než jednou. Dokonce už ani dvakrát neplatí. Vybírejte proto podle stylu, který je vám blízký více než jednu sezónu.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..