Mívala jsem erotické fantazie s šéfem: Špatně jsem si však vysvětlila jeho chování, dodnes to je můj největší trapas

Jedné noci se ve snech naší čtenářky Sandry začal objevovat její nový šéf, který byl neskutečný fešák. Z jeho chování usoudila, že se mezi nimi něco děje, ale to si jen špatně vysvětlila situaci. Vyklubala se z toho velmi nepříjemná až trapná příhoda pro oba.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Od začátku mě přitahoval, začala jsem o něm fantazírovat

Sandra byla ambiciózní, nebála se ničeho a ostych jí byl cizí. Mimo jiné ráda experimentovala, proto byla stále svobodná. Nechtěla se omezovat ani vázat, chtěla si užívat a z každého příležitostného vztahu chtěla vytěžit maximum. Díky své práci v jisté významné firmě si mohla dovolit nejen vlastní bydlení, ale i jakýsi nadstandard. Byla prostě paní sama sobě a jí se její život takto líbil. Stejně se jí líbila její práce, v níž byla dobrá a o to víc, když k nim do firmy přišel pracovat na post jejího šéfa mladý, urostlý, vysportovaný, jednoduše sexy muž ve středních letech s

nenormálním sexappealem."Od začátku mě neskutečně přitahoval. Až jsem začala o něm fantazírovat nejen během dne v práci, ale i ve svých snech," prozrazuje nám na úvod Sandra.

Mohlo by vás zajímat: Manželka mi zatajila svou minulost: Než jsem se dozvěděl celou pravdu, ocitl jsem se s jinou ženou v posteli

Naše erotické sny začínaly nevinným laškováním a došlo i k tomuto

Sandra s ním navázala intimní vztah ve své fantazii, začala o něm mívat erotické sny: "Ty se časem jen stupňovaly. Začínaly nevinným laškováním v jeho nebo mé kanceláři a skončily někde na služební cestě v hotelu, kde jsme si to do sytosti oba užívali. Bylo to pokaždé takové reálné, že jsem si to neuměla vysvětlit," objasňuje dále. Nicméně Sandra si všimla, že i on po ní pokukuje a je k ní neskutečně pozorný a milý. Někdy se na tom dokonce bavila, protože byl při ní jakoby v rozpacích. Sem tam se spolu ocitli i u jednoho stolu, při obědě. Cítila, že mu není lhostejná a uměli si i dobře popovídat.

Čtěte také: Dítě vše změnilo: Martin poznal odvrácenou tvář své manželky až po narození dcerky

Jeho nabídku spolupráce jsem si vysvětlila po svém

Pak se stalo, že její nový boss potřeboval vybrat člověka, se kterým by osobně pracoval na nějaké nové zakázce pro klienta a vybral si ji. Sandra si to vysvětlila po svém a v tom momentě byla přesvědčena, že je jen otázkou času, kdy se mezi nimi stane i něco víc. "Začali jsme spolu pracovat na zakázce, která však vůbec nebyla jednoduchou záležitostí a spolkla všechen náš čas. Začali jsme zůstávat po práci sami dva ve firmě a nadělávali si přesčasy, abychom vše stihli připravit. Nicméně já jsem v tom viděla svou šanci," vypráví nám.

Nepřehlédněte: Tyto znamení jsou v druhé polovině roku 2019 náchylnější k rozchodu: Řadíte se mezi ně i vy?

V ten večer jsem po něm vystartovala

"Jednou jsme si otevřeli i láhev vína, objednali večeři. Když jsme už končili a já mu prozradila, že mám vlastně dnes narozeniny a nemám to pořádně ani s kým oslavit, podával mi ruku a šel mě i políbit. Jak se tak nakláněl a měla jsem v sobě asi polovinu láhve, přiložila jsem své rty na ty jeho a začala ho líbat. Nicméně on mě hned stopl a s pobavením v hlase mi oznámil, že je to celé omyl, že ať se nezlobím, že jsem velmi atraktivní, ale v životě by se mnou nic neměl. Na margo toho jsem se cítila uražená, ponížená a zahanbená jako ještě nikdy v životě," pokračuje dále Sandra, jíž všechno došlo, když jí její boss na rovinu oznámil, že to proto, že je ve skutečnosti gay. Pro oba to byla trapná situace, ale nakonec si to nechali samozřejmě pro sebe a dokonce se časem z nich stali i dobří přátelé, nejen kolegové v práci. Samozřejmě od toho večera Sandra přestala mívat jakékoliv erotické sny se svým šéfem a dnes má dokonce i nový objekt svých fantazií.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..