Nejlepší kavárny, které musíte vyzkoušet: Tyto jsou nejen stylové, ale mají i přidanou hodnotu

Pokud patříte mezi lidi, pro které je pití kávy skutečně požitek, nyní si přijdete na své. Podívejte se spolu s námi na místa, která nabízejí více než jen kvalitní kávičku.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Café Chloé, Praha

Pokud patříte do kategorie skutečných kávičkových "fajnšmekrů", které navíc zbožňují oblast fashion a designu, lepší místo na kávu s kámoškou než je Café Chloé, rozhodně nenajdete. Toto místo rozhodně patří mezi ty, které musíte navštívit.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Café Chloé (@chloeprague),

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Café Chloé (@chloeprague),

Monogram Espresso bar, Brno

Když zbožňujete dlouhé posezení při kávičce na příjemném místě, Monogram Espresso bar je pro vás jako stvořený. Srdcem této kavárny je jednoznačně její barista. Ten vás mile překvapí nejen úsměvem, ale také znalostmi z oblasti tohoto nesmrtelného moku. V interiéru dominuje dřevo, ke kterému tvoří ideální kontrast barevné židle. Určitě zkuste latte art v šálku, či klasické lungo. Věřte, že kvalitou vás rozhodně nezklame.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený M O N O G R A M Espresso bar (@monogramespressobar),

Eg Café, Topoľčany

Pokud se spojuje vášeň s láskou, odhodláním, pracovitostí a dobře odvedenou prací, vznikají geniální koncepty. A jedním takovým je i Eg Café. Neobvyklá, ale stylová, hipsterská, cyklistická kavárna vznikla v Topolčanech. Inspiraci si její majitel a konstruktér kol Paľo Adamkovič, přinesl z břehů Temže, přímo z Londýna. A nejenže to tady skvěle vypadá, ale káva chutná výborně.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Eg café (@eg_cafe),

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Eg café (@eg_cafe),

 

Mohlo by vás zajímat: Podlehněte i vy kouzlu eko-glamour cestování: Tyto jedinečné místa byste měly během podzimu rozhodně navštívit

BÁBOVKA café & bakery, Trnava

Vášní sympatické maminy Denisy Štefánik jsou bábovky a vše s nimi spojené. Získala si nás nejen tím, že chutnají božsky, ale také vypadají jako skutečná umělecká díla. No a nabízí k nim dokonalý kávový zážitek. Útulnou kavárničku najdete v srdci Trnavy a uvidíte, že si vás toto místo okamžitě podmaní.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený BÁBOVKA café & bakery (@babovka_bakery),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený BÁBOVKA café & bakery (@babovka_bakery),

 

Přečtěte si také: Dovolená snů téměř zdarma: Pokud se budete držet těchto 4 zásad, může se stát realitou

Mondie, Bratislava

Pokud patříte k BIO nadšencům, není vám cizí ekologie, zbožňujete zdravá jídla, Mondo je pro vás ta správná adresa. Zažijete tu malý gastronomický zážitek v podobě dokonalé kávy a výjimečně chutných snacků. Mondie je jednoduše skvělou volbou během celého dne. My na něj nedáme dopustit.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Mondieu #mondieu (@mondieucafe),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Mondieu #mondieu (@mondieucafe),

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..