Donald Trump jí byl posedlý: Kteří muži platonicky milovali princeznu Dianu?

Muži ji opravdu milovali. A nikdy o nich neměla nouzi. Komu skutečně svá princezna nedala v noci spát?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Okouzlující, oblíbená, laskavá, milující a zejména nádherná bytost - přesně taková byla princezna Diana. Avšak během svého poměrně krátkého života si toho prožila opravdu hodně, mnoho. Obětovala ho zejména svým synům a pomoci jiným. Lásky od vlastního manžela se nikdy nedočkala, ale muži ji milovali. Kdo měl pro princeznu slabost, ačkoli nikdy mezi nimi k ničemu nedošlo?

Mohlo by vás zajímat: Podívejte se na narozeninové fotky prince George, které vyvolaly kontroverzi: Čím se malý následovník trůnu provinil?

Donald Trump

Tušily jste, že aktuální prezident Spojených států, Donald Trump měl právě pro britskou princeznu velkou slabost? I přesto, že se nikdy osobně nesetkali, Trump byl její krásou okouzlen. Jakmile se rozvedla s Charlesem, posílal jí květiny, dárky, ale ona ho ignorovala. Údajně z něj dokonce měla strach, s čímž se svěřila své přítelkyni. Svou platonickou lásku k ní, přiznal veřejně v jednom z rozhovorů, krátce po princeznině smrti.

Paul Burrell

Princezna Diana měla mimořádně dobrý vztah, se svým komorníkem Paulem Burrellem. Mnohokrát se o něm vyjádřila, že je pro ni nejen dobrým přítelem, ale také skálou, o kterou se může opřít. Paul však k Diane cítil mnohem více než jen přátelství, ale nikdy nenabral odvahu říct jí to. Věděl totiž, že ho bere jen jako emocionální podporu v jejím životě a nebude mezi nimi nic víc. Už v té době byl dokonce ženatý, ale krátce po Dianině smrti se rozvedl a přiznal k homosexualitě. Prý zůstal sám ve svých citech více než zmatený.

Freddie Mercury

Jejími dobrými kamarády byli zejména homosexuálové z uměleckých kruhů. Kromě Eltona Johna měla skvělý vztah se zpěvákem skupiny Queen Freddie Mercury. Lídr kapely a princezna Diana se stali blízkými přáteli ještě v polovině 80. let. Ten Dianu doslova miloval. Platonickou lásku však nepociťoval jen on k ní, ale i ona k němu. Po Freddieho smrti truchlila jakoby odešel kus její samé. Našla v něm totiž nejen kamaráda, ale i bratra, kterého nadevše zbožňovala.

Nepřehlédněte: Nejoblíbenější účes Meghan Markle po porodu je jasný: Využijete jeho výhodu ve svůj prospěch i vy?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..