Ženy narozené v těchto třech znameních čeká začátkem roku 2020 svatba: Patříte mezi ně i vy?

Máte po svém boku muže, kterého milujete a sama již v koutku duše toužíte po svatbě, ale on se nějak zatím nemá k činu? Pokud patříte mezi tato znamení, začátkem příštího roku budete pod čepcem i vy!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pokud jste se narodily v jednom z těchto tří znamení, příští rok vás čeká velmi důležitý životní krok. Svatba. Právě jeho začátkem, vás bude provázet intenzivní láska a štěstí. Tak co, zajímá vás, jestli i vy skončíte pod čepcem?

Čtěte také: Z reálného života: Mámou jsem se stala už v 16 a tímto vším jsem si musela projít, ale neměnila bych

Tyto tři znamení si řeknou sladké "ANO"

Rak

Ženy narozené ve znamení Raka, budou mít rok 2020 vztahově mimořádně úspěšný. Přežijí ho v harmonii a v pohodě. Díky své empatické povaze přitahují lidi, kteří je dělají šťastnými a spokojenými. A právě jejich pan dokonalý, jim splní každé jedno přání. A svatba bude jedním z nich.

Mohlo by vás zajímat: Pod povrchem nevěry: 3 důvody, proč muži v těchto znameních nejčastěji v začátcích vztahu podvádějí

Býk

Pokud jste se narodily ve znamení Býka, vedete pohodlný, vyrovnaný život. No co se týče přátel, nemáte jich příliš hodně, ale jsou to rozhodně takoví, kteří vás v těžkých okamžicích podrží a stojí při vás. Stejně je to i v oblasti vztahů. Většinou tyto ženy mají málo zkušeností, ale pokud se pro nějakého muže rozhodnou, jde vždy o velmi dlouhodobý svazek. A právě v roce 2020 ho zpečetí sladkým "Ano".

Nepřehlédněte: Nejhorší rande zažijete s tímto mužem: Měla to být jedna noc a touto větou hluboko klesne i ten nejkrásnější chlap

Kozoroh

Ženy narozené v tomto výjimečném znamení, nebudou mít rovněž žádný důvod na smutek, protože v životě dosáhnou vždy všeho, po čem touží. Právě v lásce, budou mít v novém roce záviděníhodné štěstí. Bude to nečekané, nespoutané a velmi intenzivní. Muž po jejich boku, je požádá o ruku na tom nejnetypičtějším místě, jaký si dokáží představit. O to více budou překvapené a dojaté. Věřte, že to bude stát za to.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..