Jeden z přátel Kate Middleton prozradil: Princ William byl za mlada pořádný playboy, Kate to však věděla

Dnes je z prince Williama skutečně příkladný příští nástupce trůnu, dobrý manžel, otec. Možná právě proto si svoje mládí užíval se vším, co k tomu patří. Možná ne tak veřejně jako jeho mladší bratr, ale skutečným playboyem byl prý právě on.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Psalo se spíše o princi Harrym, ale William byl ten playboy

S touto informací přišel pro magazín Marie Claire jeden ze společných přátel, známých prince Williama a vévodkyně Kate. Ten si je oba totiž ještě dobře pamatuje z dob, kdy neměli rodinu, byli svobodní a život si ještě užívali tak, jak to jen mládí dovoluje. Podle něj byl právě princ William v mládí, ve svých 20 letech skutečným playboyem. Je to trochu paradox, protože podle bulváru to byl princ Harry, který si získal tuto pověst. A možná právě proto, že jeho skandály byly vždy více na očích veřejnosti, o princi Williamovi se v této souvislosti psalo pomálu.

Mohlo by vás zajímat: 7 absurdních pravidel, které musí členové královské rodiny dodržovat: Co je samotné vytáčí a nemohou to změnit?

Kate to vždy věděla a akceptovala

Přítel Kate a Williama prozradil, že ještě v roce 2007, kdy už vévodkyni Kate přezdívali "čekající Kate", a chtěla se vdávat, princ William ještě připraven nebyl. Možná právě z titulu prvorozeného, což ho předurčovalo stát se jednou panovníkem své země, si chtěl mládí, volnost ještě užít. No tentýž zdroj potvrdil, že Kate toto vždy věděla a akceptovala. Byla to součást jejich dohody, která spočívala v tom, že ona jednou bude tou vyvolenou, jen si bude muset ještě počkat.

Čtěte také: Modelka Irina Shayk přiznala, že v manželství věřila: Jak dnes vnímá rozchod s Bradleym Cooperem?

Vždy měl více okouzlující pohled než princ Harry

Stejný přítel překvapuje i těmito dalšími slovy na adresu prince Williama: "Vždycky měl okouzlující pohled, mnohem víc než Harry, který byl spíše ten roztomilý... to je něco, co Kate vždy věděla a akceptovala, jestli se vám to líbí nebo ne, bylo to součástí dohody." Právě jeho okouzlující pohled a přízeň i jiným ženám, to, že si chtěl ještě užívat svůj život, způsobilo právě v roce 2007 dočasný rozchod s vévodkyní Kate. A možná právě přesně to William potřeboval, aby se mohl utvrdit v tom, že Kate je nakonec ta pravá, budoucí manželka nástupníka trůnu a matka jeho dětí.

Nepřehlédněte: Oblíbené prázdninové destinace princezny Diany si zamilujete i vy: Kde nejraději trávila léto princezna z Walesu?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..