Věřím, že svou životní lásku mohu získat zpět: A to i přesto, že on je už ženatý

Linda nedokáže na svého "ex" přestat myslet ani po pěti letech. Je přesvědčena o tom, že je láskou jejího života. A proto je ochotna získat jej zpět za každou cenu. I takovou, že rozbije jeho manželství.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Linda se seznámila s Davidem během studia ve Vídni. Chodili na stejnou univerzitu, ale každý z nich měl jiný obor. Scházeli se však pravidelně v campusu, kde si od začátku vyměňovali nenápadné pohledy. Nakonec je dala dohromady Lindina nejlepší kamarádka, která Davida znala. Tvořili skutečně velmi pěkný pár. Oba vypadali skvěle, navíc byli velmi intelektuálně založeni, takže měli vždy hodiny o čem mluvit. "Všichni nám vždy říkali, že jsme ukázkový pár. Společné zájmy, pohled na život, to vše nás od začátku spojovalo. No po pěti letech nastal jakýsi zlom. David byl najednou jako vyměněný. A já jsem netušila, čemu jeho změnu chování připisovat."

Mohlo by vás zajímat: Co na srdci to na jazyku: Těchto 5 věcí byste muži nikdy neměly říci nahlas

Najednou se ze dne na den změnil

V té době už Linda s Davidem spolu žili. Takže bylo pro ni velkým překvapením, že ho najednou vůbec nepoznává. "Domů chodil mnohem později než obvykle, měl hodně služebních cest, často mi nezvedal mobil, neříkal kam a s kým jde. Jednoduše věci, které jsem nikdy předtím u něj neviděla. Ale ani ve snu by mě nenapadlo, že za tím může být jiná žena. Šíleně jsem ho milovala a tuto možnost jsem si nepřipouštěla." Ale to, co bylo pro Lindu nepředstavitelné, byla realita. David se zamiloval do své kolegyně. A v podstatě s ní žil už půl roku, ačkoli to Linda jaksi ignorovala a on neměl odvahu říct jí to. Nakonec však vyšel s pravdou ven a od Lindy ze dne na den odešel. "Nechápala jsem to. Připadala jsem si jako v nějakém špatném snu. Cítila jsem, že David je moje osudová láska a nerozuměla jsem tomu jak je možné, že ode mě odešel. Za každou cenu jsem byla rozhodnuta získat ho zpět."

Čtěte také: Partner byl posedlý tím, že jsem mu nevěrná: Náš vztah krachl na hloupém vtipu, kterého dnes lituji

Když se láska změní na posedlost

David se však krátce poté, co od Lindy odešel, s novou přítelkyní zasnoubil a za dva měsíce se vzali. Když se to Linda dozvěděla, zhroutil se jí svět. Vyčítala si, co všechno mohla udělat jinak a jejím cílem bylo jediné. Aby se k ní David vrátil. Už to trvá dva roky a každý den ho čeká před jeho prací a prosí, aby od své ženy odešel. Neustále mu připomíná, co všechno spolu zažili, píše mu, volá a snaží se ho získat zpět. Stala se jím doslova posedlá, protože ona sama cítí, že je to muž jejího života. Otázkou však je, do kdy to vydrží tolerovat on sám a jeho žena...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..