Můj manžel se mnou odmítal spát: Nikdy nezapomenu na ten zlomový moment, kdy jsem zjistila proč

V období těhotenství se mnou manžel přestal spát. Netušila jsem proč, nechtěl nic říct, ale nakonec jsem na to přišla a zdálo se mi to skutečně nelogické. Ačkoliv se věci po porodu vrátily do normálu, stále mi to přijde zvláštní.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

První tři měsíce bylo vše přímo idylické

Naše čtenářka Dominika byla skutečně šťastná, když se dozvěděla, že čeká dítě, o které se snažili asi rok. Její manžel Tibor se těšil stejně a na začátku bylo vše přímo idylické. Dominika neměla prý žádné potíže, nezvracela, jen se jí trochu změnily chutě: "Užívala jsem si to a s Tiborem jsme během prvního trimestru měli skutečně i velmi intenzivní intimní život. Viděla jsem na něm, že se mu líbí moje plnější prsa, bříško mi ještě nebylo téměř ani vidět, jen bylo mírně nafouknuté a jaksi jsme se skutečně během těchto prvních tří měsíců ještě více sblížili," vypráví na úvod naše čtenářka.

Mohlo by vás zajímat: Ženy narozené v těchto třech znameních čeká začátkem roku 2020 svatba: Patříte mezi ně i vy?

Vše se změnilo, když mi začalo růst bříško

Toto idylické období se najednou změnilo s mým rostoucím bříškem. "Když jsem milování iniciovala já a už s bříškem, můj manžel mi řekl, že v tomto stavu jistě ne. Že pokud chci, můžeme se jinak mazlit, ale milovat se se mnou nebude. Nejdřív jsem si myslela, že špatně slyším, pak, že si asi dělá srandu, ale on to myslel skutečně vážně. Nechala jsem to tak a šla spát s tím, že má asi jen špatný den," popisuje tehdejší události a situaci Dominika, která byla nemile zaskočena jeho chováním.

Čtěte také: Mívala jsem erotické fantazie s šéfem: Špatně jsem si však vysvětlila jeho chování, dodnes to je můj největší trapas

Měla jsem teorii, ale rychle mě vyvedl z omylu

A takových situací se opakovalo stále více a ona se jednoduše utvrdila v tom, že její rostoucí bříško je pro jejího manžela překážkou k milování. Věděla dokonce o tom, že se uspokojuje i sám, když si myslí, že to neví a přišlo jí to docela nelogické, protože byla zcela zdravá a plná chuti, měla bezproblémové těhotenství a nemuseli se této příjemné aktivitě, která je přece sbližuje, vyhýbat: "Ani nevím jak, nakonec mi z toho všeho vzešlo to, že pravděpodobně se bojí, aby miminku neublížil. Že když jsme se tak dlouho snažili, nechce nyní nic pokazit. Tak jsem se rozhodla, že si s ním otevřeně promluvím. Nicméně celkem mě vyvedl z omylu, že on ví, že to je docela bezpečné, to mu nemusím říkat, ale že prostě se mu to zdá s tím velkým břichem odpuzující, prý ho to nevzrušuje. Větší kompliment jsem ve svém stavu skutečně nemohla dostat," říká ironicky Dominika, která zopakovala ještě pár pokusů, ale bezvýsledně.

Nepřehlédněte: Existuje ideální počet milenců? Kolik chlapů ve svém životě můžete před svým mužem přiznat?

Po porodu se vše vrátilo do starých kolejí, ale...

Prvního milování po velmi dlouhých měsících se Dominika dočkala asi 7 týdnů po porodu, kdy se její postava docela pěkně vrátila téměř k tomu, jak vypadala před těhotenstvím. Její manžel byl znovu plný chuti na svou manželku a ona mu dopřála, co si z jeho příčiny odpírali tak dlouhou dobu. Nakonec si to samozřejmě znovu užívali jako dříve, ale Dominika se už nyní bála případného dalšího těhotenství, protože ji manželův důvod pro nemilovaní v těhotenství skutečně pobuřoval. "Práveže jsem vždy četla, že většina párů si milování v těhotenství užívá ještě více, ale evidentně můj Tibor je jiný případ. Ale i tak se s ním na toto téma budu pokoušet mluvit, protože ne pro něj, pro mě je to urážející a ponižující," dodává na konec vyprávění naše čtenářka Dominika.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..