Jaké typy žen jsou pro muže lákavými manželkami? Na této vlastnosti závisí, jak dlouho vydrží váš vztah

Být jakousi královnou mezi ostatními je snem nejedné ženy. Co si muži na ženách cení natolik, že si právě je vyberou za manželky?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Šťastné vztahy stále existují a i když si mnozí myslí, že padají z nebe, není to tak. Je to výsledek soustavné důvěry a  lásky, na níž pracují oba. Ženy však patří mezi emotivnější stvoření, které prožívají některé situace z extrému do extrému. Právě to není mužům velmi sympatické a naopak, po svém boku si představují ženu, která se má ráda a má dostatek lásky i pro něj a budoucí potomky. Manželky si dnes proto vybírají mnohem promyšleněji a obezřetněji. To, co mužům na ženách imponuje je, když jsou samy se sebou spokojené a jsou si vědomy svých kvalit. To, co cítí žena sama k sobě, je odrazem i navenek.

Přečtěte si: Nejlepší přítelkyně se mi snažila rozbít vztah: Myslela jsem si, že jde po mém muži, pravda byla jiná

Sebelásku si je potřeba nemýlit se sobectvím

Sebeláska není sobectví. Ženy sebe často staví do role pečovatelky. Na první místa dávají děti a muže a sebe až na poslední místo. Vyčerpané si pak odpustí i běžné maličkosti, které by jim jinak udělaly radost. Je proto nesmírně důležité, aby každé ženě byl dopřán i čas jen pro sebe.

Vůbec se to však nedá srovnávat se sobectvím, kdy vlastní zájmy jsou prvořadé i na úkor poškození vztahů. Ženy by měly zapracovat na tom, jak se naučit mít se rady takové, jaké jsou. Pokud jim na sobě něco vadí, měly by hledat řešení, jak to zlepšit a být spokojená.

Když dokáže milovat sama sebe, dokáže i ostatní

Sebeláska je klíčem k vyrovnanému vztahu a ženy, které ji umí v sobě pěstovat, mají nejlepší a nejdelší vztahy. Tak jak umí ocenit samy sebe, umí dát uznání a podporu i svému partnerovi a svým blízkým. Jsou mnohem více otevřené, rozzářené a bezproblémové. Pocity štěstí při nich převažují ty, že by chtěl být muž sám. Každá chvíle bez ní je pro něj pocit, že mu stále něco chybí. Přesně takové ženy chtějí mít muži po svém boku a probouzet se při nich každý den, přičemž na jinou ani nepomyslí.

Nepřehlédněte: Po 5 letech jsem odhalila mužovu nevěru: Netuší, že vím o jeho milenkách, z tohoto důvodu jsem mu to neřekla

Žena by neměla být služebnou

Důležitou roli zde však hrají i muži. Ti by měli ženě vzdát hold za to, kolik toho jako obětavé matky dokáží. Děti by měly být svědky toho, jak jejich otec ocení ženskou péči a jistým způsobem i oběť. Každá z nás to zná. Nezaměňujme si však toto slovo se slovem služka. Ze žádné ženy by se neměla stát domácí služka s benefity.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..