Chtěla jsem, aby můj bývalý pocítil, o co přišel: Namísto žárlivosti jsem si s tímto chlapem pěkně zavařila

Natálii by nikdy nenapadlo, že její nápad, jak přimět žárlit bývalého partnera, vyústí až do takové situace, že se bude muset stydět před celým světem. Ze zoufalství, aby k tomu nedošlo, se ocitla v pasti a neví, jak z toho ven.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Klín se klínem vybíjí

Naši známou Natálii opustil dlouholetý partner, tak říkajíc, ze dne na den kvůli jiné ženě. Přestože věděla, že v jejich vztahu to už déle nefunguje, snažila se to zlepšit, ale on si mezitím našel náhradu, což ji skutečně zarmoutilo, ale také ponížilo: "V té chvíli, když jsem se to dozvěděla, jsem byla skutečně zklamaná, nešťastná a později i naštvaná a ponížená. Proto jsem se rozhodla, že nebudu jen tak v koutě přihlížet, jak si zařizuje život s jinou, a plakat do polštáře. Místo toho jsem dala na rady přítelkyň, že klín se klínem vybíjí a tak jsem během jednoho večera po rozchodu v podniku, kde mě dotáhly mé přítelkyně už trochu v podroušeném stavu sbalila jednoho muže. Od té doby jsem si z něj udělala kamaráda s výhodami," objasňuje na úvod situaci Natália, která také přiznala, že o tom, že se teprve čerstvě rozešla a nemá zájem o žádný vážný vztah dotyčnému ani slůvkem nezmínila.

Mohlo by vás zajímat: Mívala jsem erotické fantazie s šéfem: Špatně jsem si však vysvětlila jeho chování, dodnes to je můj největší trapas

Chtěla jsem, aby bývalý žárlil

Nejdříve to bylo docela fajn. Sláva nijak netlačil na pilu a dokonce věděla od společných známých, že její bývalý partner o něm ví a prý to okomentoval. "Přiznávám, chtěla jsem, aby žárlil. Změnila jsem účes, začala jsem se výrazněji líčit, nosit podpatky i do práce a spoustu dalších věcí a každý v mém okolí mi jen potvrdil, že vypadám po rozchodu lépe než kdykoliv předtím. Chtěla jsem, aby litoval, o co přišel a zdálo se, že se mi to daří. I když jsem nevěděla, kam to všechno až zajde, "pokračuje dál a dodává, že právě v té době se začal Sláva, její" klín ", jehož využila na vlastní sobecké pohnutky chovat jaksi příliš zamilovaně.

Čtěte také: Na těchto 5 věcí se mužů nikdy neptejte: Které otázky neumí zpracovat a přesto vám neřeknou pravdu?

Když jsem ho nechala, šokoval mě výhrůžkami

Jeho chování to naznačovalo. Neustále Natálii volal, čekával na ní přes polední přestávku, po práci, jen tak se objevil u ní doma, když to nejméně čekala a nebyla s ním dohodnutá. Psal jí zamilované sms jako nějaký puberťák a ona se nestačila divit. "Potom to skutečně přehnal. Když jsem zjistila, že si dal vyrobit klíč od mého bytu a zmizelo mi i spodní prádlo, vyděsilo mě to, tak jsem to hned ukončila. Přesvědčoval mě, ale poslala jsem ho pryč. Na další den se v mé mailové schránce objevilo něco, co bych tedy nečekala... Fotky nás dvou v tom nejlepším a vyhrožoval mi, že to pošle celé mé rodině, bývalému a dokonce i do práce šéfovi. Byla jsem v pasti. Prý buď si to rozmyslím nebo má takových záběrů mnohem více. Takže jsem opět na sílu s ním a ani za svět nevím, jak z celé situace vyjít s čistým štítem a bez Sláva jako přívěšku, který měl být záplatou a stala se z něj moje noční můra," popisuje nešťastná Natália. Co bychom jí poradily? Přestože hanba je nepříjemná, mnohem nepříjemnější je být ve vztahu s někým takovým, kdo využívá našeho strachu a pocitu studu, nemyslíte?

Nepřehlédněte: Vlastní sestra mě takto potopila před budoucím manželem: Na to, co se v ten večer událo, asi nikdy nezapomenu

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..